Nέα ενημέρωση 25/10: Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports και Eurosport, κατά την περίοδο "29 Οκτωβρίου - 09 Νοεμβρίου"...
...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS
(29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ- 09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ)
29-10-14
10:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP - 4η μέρα, Chengdu/Κίνα
(Eurosport/Eurosport HD)
13:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP - 4η μέρα, Chengdu/Κίνα
(Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:30
ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Ομιλοι: Χάποελ Ιερουσαλήμ-Παρτίζαν (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
30-10-14
09:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP - Προημιτελικά, Chengdu/Κίνα
(Eurosport/Eurosport HD)
13:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Προημιτελικά, Chengdu/Κίνα
(Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Σάσαρι (Novasports 3)
19:30 Ευρωλίγκα:
Αναντόλου Εφές-Ζαλγκίρις (Novasports 4)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός
Αστέρας-Βαλένθια (Novasports 3)
21:15 Ευρωλίγκα:
Αλμπα-Μακάμπι (Novasports 6)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός-Φενέρμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μ.-Νίζνι (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
23:15 Super Euroleague
(Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
31-10-14
09:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP - Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα
(Eurosport/Eurosport HD)
13:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα
(Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Τσεντεβίτα-ΤΣΣΚΑ
(Novasports 6)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:15 Ευρωλίγκα: Μπάγερν
Μ.-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Γαλλικό
Πρωτάθλημα: 12η Αγωνιστική (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Λαμποράλ-Γαλατασαράι (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Τουρόφ
(Novasports 4)
21:45 Ευρωλίγκα: Ουνικάχα
Μάλαγα-Λιμόζ (Novasports 7)
22:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ - Κ. Χάμερ - Κόστα Τζούνιορ (Eurosport/Eurosport HD)
22:15
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Skate America – Σύντομο ανδρών
(Eurosport 2)
23:20 Super Euroleague
(Novasports 3)
24:00 Ωρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
01-11-14
00:15
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Skate America – Σύντομο ζευγαριών
(Eurosport 2)
09:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP - Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα
(Eurosport/Eurosport HD)
13:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα
(Eurosport/Eurosport HD)
14:00 Blancpain Sprint
Series: Αζερμπαϊτζάν (Novasports 2 & Novasports
2 HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 4)
15:30
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ - 6ος γύρος: Γκόα – Ντέλχι Ντάιναμος (Eurosport
2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα
Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
17:00 Basket League: ΚΑΟΔ-Αρης (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Αρης (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
18:00 Γαλλικό
Πρωτάθλημα: 12η Αγωνιστική (Novasports 4)
19:30 Αγώνας Volley
League (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
19:45
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Skate Canada – Ελεύθερο ανδρών
(Eurosport 2)
20:00
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE - Superpole, Κατάρ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Γαλλικό
Πρωτάθλημα: 12η Αγωνιστική (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
22:15
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Skate Canada – Ελεύθερο ζευγαριών
(Eurosport 2)
23:00
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: PORSCHE SUPERCUP - 1η κούρσα, Οστιν/ΗΠΑ
(Eurosport/Eurosport HD)
02-11-14
07:00 Blancpain Sprint
Series: Αζερμπαϊτζάν (Novasports 2 &
Novasports 2 HD)
08:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Τελικός, Chengdu/Κίνα (Eurosport 2)
09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ - Σαγκάη, Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 Blancpain Sprint
Series: Αζερμπαϊτζάν (Novasports 2 &
Novasports 2 HD)
11:45
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ BLANCPAIN GT SPRINT - Μπακού, Αζερμπαϊτζάν (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 Γυμναστική Swiss
Cup (Novasports 7)
13:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Τελικός, Chengdu/Κίνα
(Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-ΠΑΟΚ (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα
Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ - Αγώνας δρόμου αντοχής (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Basket League: Τρίκαλα-Παναθηναϊκός (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-ΟΦΗ (Novasports
2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Νίκη Βόλου-Α.Ο.Κ. (Novasports
4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-Skoda Ξάνθη (Novasports 7)
18:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE - 1η κούρσα, Κατάρ (Eurosport 2)
19:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: PORSCHE SUPERCUP - 2η κούρσα, Οστιν/ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
19:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT - Ντόχα, Κατάρ (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναίκός-Ατρόμητος (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE - 2η κούρσα, Κατάρ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα:
12η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
03-11-14
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Λεβαδειακός (Novasports 1
& Νovasports 1 HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
04-11-14
16:45
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE - Φάση ομίλων: Ρεάλ – Λίβερπουλ
(Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:00 UEFA Champions
League: Ζενίτ-Λεβερκούζεν (Novasports 2 &
Novasports 2 HD)
19:00
ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Ομιλοι: Λιέτουβος Ρίτας – Μπάνβιτ (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:30
ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Ομιλοι: Σαραγόσα - Ρέτζιο Εμίλια (Eurosport 2)
21:35 UEFA Champions League:
Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions
League: Ρεάλ Μ.-Λίβερπουλ (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League:
Γιουβέντους-Ολυμπιακός (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions League:
Αρσεναλ-Αντερλεχτ (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions League:
Μπενφίκα-Μονακό (Novasports 6)
21:45 UEFA Champions League:
Μάλμε-Ατλέτικο Μ. (Novasports
7)
23:45 Champions Live! (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
05-11-14
15:30
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ - Μουμπάι Σίτι - Ντέλχι Ντάιναμος (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
18:00
ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Ομιλοι: Κράσνι Οκτιαμπρ - Παρτίζαν (Eurosport 2)
19:00 Eurocup: Βέντσπιλς-ΠΑΟΚ
(Novasports 3)
19:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:35 UEFA Champions League:
Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions
League: Αγιαξ-Μπαρτσελόνα (Novasports 1 &
Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League:
Μπάγερν-Ρόμα (Novasports 2 & Novasports
2 HD)
21:45 UEFA Champions League:
Μπιλμπάο-Πόρτο (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions League:
Μάντσεστερ Σ.-ΤΣΣΚΑ (Novasports 6)
21:45 UEFA Champions League:
Σπόρτινγκ-Σάλκε (Novasports 7)
23:45 Champions Live! (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
06-11-14
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
18:00 Ευρωλίγκα:
Νίζνι-Αναντόλου Εφές (Novasports 3)
19:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:00 UEFA Europa League:
Διναμό Μόσχας-Εστορίλ (Novasports 7)
20:00 Ευρωλίγκα:
Τουρόφ-Μπάγερν (Novasports 3)
20:00 UEFA Europa League:
Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 UEFA Europa League: Απόλλων
Λεμ-Γκλάντμπαχ (Novasports 6)
20:00 UEFA Europa League:
Αστέρας Τρίπολης-Τότεναμ (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League:
Παναθηναϊκός-Αϊντχόφεν (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:05 Ευρωλίγκα:
Μακάμπι-Τσεντεβίτα (Novasports 7)
22:00 Ευρωλίγκα:
Φενέρμπαχτσέ Ούλκερ-Μπαρτσελόνα (Novasports 3)
22:05 UEFA Europa League:
Εβερτον-Λιλ (Novasports 2 &
Novasports 2 HD)
22:05 UEFA Europa League:
Νάπολι-Γιουνγκ Μπόις (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League:
Γκινγκάμπ-Διναμό Μινσκ (Novasports 6)
00:00 Europa League Live!
(Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Super Euroleague
(Novasports 3)
07-11-14
10:00
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Cup of China - Σύντομος χορός (Eurosport
2)
11:30
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Cup of China - Σύντομο γυναικών
(Eurosport 2)
13:30
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Cup of China - Σύντομο ανδρών (Eurosport
2)
15:30
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Cup of China - Σύντομο ζευγαριών
(Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός
Αστέρας-Ολυμπιακός (Novasports 2 &
Novasports 2 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Αλμπα-Λιμόζ (Novasports 4)
21:30 Γαλλικό
Πρωτάθλημα: 13η Αγωνιστική (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Λαμποράλ (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Νεπτούνας (Novasports 7)
23:30 Super Euroleague
(Novasports 3)
00:00 Ωρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
08-11-14
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Βέροια (Novasports 4)
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ανδρες – Κατηγορία 56 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα
Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
17:00 Basket League:Πανελευσινιακός-ΑΕΚ (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Α.Ο.Κ.-Παναιτωλικός (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
18:00 Γαλλικό
Πρωτάθλημα: 13η Αγωνιστική (Novasports 4)
19:30 Αγώνας Volley
League (Novasports 3)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-ΟΦΗ (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:00 Γαλλικό
Πρωτάθλημα: 13η Αγωνιστική (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
09-11-14
12:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Γυναίκες – Κατηγορία 48 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΟΣΦΠ-Πανθρακικός (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ανδρες – Κατηγορία 62 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα
Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
17:00 Basket League: ΠΑΟ-Ρέθυμνο (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports
2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Νίκη Βόλου (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Πλατανιάς (Novasports 7)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό
Πρωτάθλημα: 12η Αγωνιστική (Novasports 2
& Novasports 2 HD)