Nicolas A.
...
Νοέμβριος... Feelgood Zaping στα αθλητικά κανάλια του OTE TV...
Παρασκευή 13.11.15
OTE sport1HD
17.30 Πολωνία-Ιρλανδία, Προκριματικά Euro 2016 (Μ)
19.30 Κύπρος-Βοσνία Ερζεγοβίνη, Προκριματικά Euro 2016 (Μ)
21.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Ιρλανδία, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)
23.45 UEFA
Champions League, μαγκαζίνο (Μ)
OTE sport2HD
17.00 Ελλάς Βερόνα-Μπολόνια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
19.00 Μάλαγα-Ρεάλ Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
21.00 Έμπολι-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00 Σεβίλη-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
OTE sport3HD
16.00 Άουγκσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Αγώνας Football League
(Ζ)
20.00 Ντάρμσταντ-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
22.00 Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
OTE sport4HD
02.30 Miami
Heat-Utah Jazz, NBA Regular Season (Ζ)
13.30 Μούρθια-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
21.05 Miami
Heat-Utah Jazz, NBA Regular Season (Μ)
OTE sport5HD
13.50 FORMULA 1 GRANDE
PREMIO PETROBRAS DO BRASIL, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
17.50 FORMULA 1 GRANDE
PREMIO PETROBRAS DO BRASIL, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
20.30 FORMULA 1 GRANDE
PREMIO PETROBRAS DO BRASIL, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Μ)
22.20 FORMULA 1 GRANDE
PREMIO PETROBRAS DO BRASIL, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Μ)
OTE sport6HD
15.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κατάρ, Ντόχα, Τελικός 3ης Θέσης (Ζ)
16.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT,
Κατάρ, Ντόχα, Τελικός (Ζ)
18.00 Φίλιπ Κολσράιμπερ-Ρομπέρτο Μπαουτίστα, ATP 250, Kremlin Cup, 2ος Ημιτελικός
(Μ)
20.00 Εκπομπή «Top Spin»
Σάββατο 14.11.15
OTE sport1HD
16.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Ιρλανδία, Προκριματικά Euro 2016 (M)
19.00 Ουκρανία-Σλοβενία, Προκριματικά Euro 2016 (Z)
21.45 Σουηδία-Δανία, Προκριματικά Euro 2016 (Z)
23.45 Ουκρανία-Σλοβενία, Προκριματικά Euro 2016 (Μ)
OTE sport2HD
17.00 Νάπολι-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Μίλαν-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Σπόρτινγκ Χιχόν, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00 Σαμπντόρια-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
OTE sport3HD
16.00 Γκλάντμπαχ-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Αγώνας Football League ΟΠΑΠ (Ζ)
20.00 Μπάγερν Μονάχου-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Μάιντς-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
OTE sport4HD
02.30 Toronto
Raptors-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season (Ζ)
19.00 ΑΕΚ ΝΕΑ
ΚΑΕ-Απόλλων Πάτρας, Basket League ΣΚΡΑΤΣ (Ζ)
21.30 Toronto
Raptors-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season (M)
OTE sport5HD
11.30 WRC, Μεγάλη Βρετανία, SS9
Gartheiniog 2 (Ζ)
14.50 FORMULA 1 GRANDE
PREMIO PETROBRAS DO BRASIL, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
17.50 FORMULA 1 GRANDE
PREMIO PETROBRAS DO BRASIL, Κατατακτήριες Δοκιμές(Ζ)
21.00 FORMULA 1 GRANDE
PREMIO PETROBRAS DO BRASIL, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
22.15 FORMULA 1 GRANDE
PREMIO PETROBRAS DO BRASIL, Κατατακτήριες Δοκιμές(Ζ)
OTE sport6HD
16.15 Εκπομπή «Top Spin» (Μ)
17.45 Μαρίν Τσίλιτς-Ρομπέρτο Μπαουτίστα, ATP
250 Kremlin Cup, Τελικός
(Μ)
23.00 Τζόν Ίσνερ-Μάρκος Παγδατής, ATP 250 Ατλάντα, Τελικός (Μ)
Κυριακή 15.11.15
OTE sport1HD
17.00 Σουηδία-Δανία, Προκριματικά Euro 2016 (M)
19.30 Νορβηγία-Ουγγαρία, Προκριματικά Euro 2016 (Μ)
21.45 Ουγγαρία-Νορβηγία, Προκριματικά Euro 2016 (Z)
OTE sport2HD
17.00 Τορίνο-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Σεβίλη-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
21.00 Ρόμα-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00 Μπαρτσελόνα-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
OTE sport3HD
15.30 Παναχαϊκή-Νέος Αχαρναϊκός, Αγώνας Football League ΟΠΑΠ
(Ζ)
18.00 Λαμία-Καλλιθέα, Αγώνας Football League ΟΠΑΠ
(Ζ)
20.00 Παναχαϊκή-Νέος Αχαρναϊκός, Αγώνας Football League ΟΠΑΠ
(Μ)
22.00 Ντόρτμουντ-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport4HD
03.30 Milwaukee
Bucks-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Z)
14.00 Μπαρτσελόνα-Ομπραντόιρο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
17.05 AEK-Απόλλων
Πάτρας Carna ΚΑΕ, Basket League ΣΚΡΑΤΣ (Μ)
22.30 Minnesota
Timberwolves-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season (Ζ)
OTE sport5HD
15.00 FORMULA 1 GRANDE
PREMIO PETROBRAS DO BRASIL, Κατατακτήριες Δοκιμές (Μ)
16.30 Εκπομπή GRAND PRIX (Ζ)
17.45 FORMULA 1 GRANDE
PREMIO PETROBRAS DO BRASIL, Αγώνας (Ζ)
22.15 FORMULA 1 GRANDE
PREMIO PETROBRAS DO BRASIL, Αγώνας (Μ)
OTE sport6HD
13.00 Τορίνο-Αρμάνι Μιλάνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
16.00 ATP World
Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
21.45 Pregame
ATP World Tour Finals, Λονδίνο (Z)
22.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
OTE sport7HD
14.00 WRC, Μεγάλη
Βρετανία, Αγώνας (Ζ)
16.00 Μονπελιέ-Ράιν Νέκαρ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ (Ζ)
18.00 Μόντενα-Λατίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ (Ζ)
OTE sport8HD
19.00
Μπιλμπάο-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
Δευτέρα 16.11.15
OTE sport1HD
17.30 Ουγγαρία-Νορβηγία, Προκριματικά Euro 2016 (M)
19.30 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Ιρλανδία, Προκριματικά Euro 2016 (Μ)
21.45 Ιρλανδία-Βοσνία Ερζεγοβίνη, Προκριματικά Euro 2016 (Z)
OTE sport2HD
17.00 Ρόμα-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Τορίνο-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 El Clasico:
The Movie (Μ)
23.00 Θέλτα-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport3HD
16.00 Λαμία-Καλλιθέα, Αγώνας Football League ΟΠΑΠ (Μ)
18.00 Κασσιόπη-Χανιά, Αγώνας Football League ΟΠΑΠ (Ζ)
20.00 Εκπομπή «ΏΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ» (Ζ)
22.00 Ντόρτμουντ-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport4HD
01.00 Atlanta Hawks-Utah
Jazz, NBA Regular Season (Ζ)
16.30 Minnesota
Timberwolves-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season (Μ)
19.30 AEK-Απόλλων Πάτρας Carna ΚΑΕ, Basket League
ΣΚΡΑΤΣ (Μ)
22.00 Atlanta Hawks-Utah
Jazz, NBA Regular Season (M)
OTE sport5HD
18.00 WRC, Μεγάλη
Βρετανία, Στιγμιότυπα (Μ)
19.00 Εκπομπή GRAND PRIX (Μ)
20.15 FORMULA 1 GRANDE PREMIO PETROBRAS DO BRASIL,
Αγώνας (Μ)
OTE sport6HD
15.45 Pregame,
ATP World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
16.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
21.45 Pregame,
ATP World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
22.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
ΟΤΕ sport7HD
21.45 Μπολόνια-Σάσαρι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
Τρίτη 17.11.15
OTE sport1HD
19.30 Σουηδία-Δανία, Προκριματικά Euro 2016 (M)
21.45 Δανία-Σουηδία, Προκριματικά Euro 2016 (Z)
23.45 Εκπομπή «ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΓΑΛΛΙΑ» (Ζ)
OTE sport2HD
15.00 Μπαρτσελόνα-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
17.00 Σαμπντόρια-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
19.00 Έμπολι-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Σλοβενία-Ουκρανία, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)
OTE sport3HD
15.45 Μπάγερν Μονάχου-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Μ)
17.45 Παναχαϊκή-Νέος Αχαρναϊκός, Αγώνας Football League ΟΠΑΠ
(Μ)
19.45 Λεβερκούζεν-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
21.45 Γερμανία-Ολλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας (Ζ)
OTE sport4ΗD
03.30 San
Antonio Spurs-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (Ζ)
20.00 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» (Ζ)
22.00 San
Antonio Spurs-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (M)
OTE sport5HD
17.00 WRC, Μεγάλη Βρετανία, Στιγμιότυπα (Μ)
19.00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Rallycross, Τουρκία, Αγώνας (Μ)
22.00 Formula E, Κίνα, Πεκίνο, Αγώνας (Μ)
OTE sport6HD
06.30 Baylor-Oregon,
NCAA Μπάσκετ (Ζ)
15.45 Pregame,
ATP World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
16.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
21.45 Pregame,
ATP World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
22.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
OTE sport7HD
18.00 Μπελογκόριε Μπέλγκοροντ-Μπερλίν, CEV Denizbank Champions League Βόλεϊ (Ζ)
OTE sport8HD
21.30 Μιλάνο-Μόντσα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ (Ζ)
Τετάρτη 18.11.15
OTE sport1HD
18.00 Σλοβενία-Ουκρανία, Προκριματικά Euro 2016 (M)
20.00 Δανία-Σουηδία, Προκριματικά Euro 2016 (M)
22.30 Γερμανία-Ολλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας (Μ)
OTE sport2HD
17.00 Νάπολι-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Μάλαγα-Ρεάλ Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
21.00 Ρόμα-Λάτσιο-Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Σπόρτινγκ Χιχόν, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport3HD
16.00 Σπορτίβο Λουκιένο-Σάντα Φε, Αγώνας Copa Sudamericana, Ημιτελικά (Μ)
18.00 Λαμία-Καλλιθέα, Αγώνας Football League ΟΠΑΠ
(Ζ)
21.30 Μάιντς-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
OTE sport4HD
02.30 Miami
Heat-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season (Z)
14.00 Εκπομπή «Pick n Roll» (Μ)
18.30 Νεπτούνας-AEK, Eurocup (Μ)
21.30 Miami
Heat-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season (Μ)
OTE sport5HD
16.15 Εκπομπή GRAND PRIX (Μ)
17.30 FORMULA 1 GRANDE PREMIO PETROBRAS DO
BRASIL, Αγώνας (Μ)
22.00 FORMULA E, Μαλαισία,
Πουτρατζάγια (Μ)
OTE sport6HD
02.30 Kentucky-Duke,
NCAA Μπάσκετ (Ζ)
15.45 Pregame,
ATP World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
16.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
21.45 Pregame,
ATP World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
22.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
OTE sport7HD
19.00 ΠΑΟΚ-Τρεντίνο, CEV Denizbank Champions League Βόλεϊ (Ζ)
OTE sport8HD
20.00 Κρίστιανσταντ-Ζέγκεντ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ (Ζ)
Πέμπτη 19.11.15
OTE sport1HD
16.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Μπρομ, Αγγλικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Γερμανία-Ολλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας (Μ)
21.00 Στιγμιότυπα Αγγλικού Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Άστον Βίλα-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport2HD
17.00 Τορίνο-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Σαμπντόρια-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
21.00 Μπαρτσελόνα-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
23.00 Σεβίλη-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
OTE sport3HD
18.00 Κασσιόπη-Χανιά, Αγώνας Football League ΟΠΑΠ (Μ)
20.00 Ντόρτμουντ-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Μπάγερν Μονάχου-Στουτγκάρδη, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport4HD
03.00 Oklahoma
City Thunder-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season (Ζ)
19.00
Kentucky-Duke, NCAA Μπάσκετ (Μ)
21.30 Oklahoma
City Thunder-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season (Μ)
OTE sport5HD
15.00 MotoGP, Ισπανία, Βαλένθια, Στιγμιότυπα (Μ)
16.00 Formula E, Κίνα, Πεκίνο, Αγώνας (Μ)
18.00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Rallycross, Τουρκία, Αγώνας (Μ)
20.00 Formula E, Μαλαισία, Πουτρατζάγια, Στιγμιότυπα (Μ)
OTE sport6HD
15.45 Pregame,
ATP World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
16.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
19.15 Βέτσλαρ-Κίελο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ
(Μ)
21.45 Pregame,
ATP World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
22.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
Παρασκευή 20.11.15
OTE sport1HD
16.00 Άρσεναλ-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Αφιέρωμα: Στο Ρυθμό των Ντέρμπι
23.30 UEFA Champions League,
μαγκαζίνο (Μ)
OTE sport2HD
15.00 Θέλτα-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 El
Clasico: The Movie (Μ)
18.00 Αφιέρωμα: Στο Ρυθμό των Ντέρμπι (Μ)
20.00 Αφιέρωμα: Στο Ρυθμό των Ντέρμπι (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: Στο Ρυθμό των Ντέρμπι (Μ)
OTE sport3HD
19.30 Αφιέρωμα: Στο Ρυθμό των Ντέρμπι (Μ)
21.30 Αμβούργο-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)
23.30 Αφιέρωμα: Στο Ρυθμό των Ντέρμπι (Μ)
OTE sport4HD
05.30 Los
Angeles Clippers-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Ζ)
14.00 Τορίνο-Αρμάνι Μιλάνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
21.05 Los
Angeles Clippers-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Ζ)
OTE sport5HD
18.00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Rallycross, Ιταλία, Αγώνας (Μ)
20.00 MotoGP, Ισπανία, Βαλένθια, Στιγμιότυπα (Μ)
23.00 WRC, Μεγάλη Βρετανία, Στιγμιότυπα (Μ)
OTE sport6HD
15.45 Pregame,
ATP World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
16.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
20.00 Εκπομπή «Top Spin»
21.45 Pregame,
ATP World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
22.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
OTE sport7HD
18.00 Αγώνας Football League ΟΠΑΠ (Ζ)
OTE sport8HD
19.30 Μπόχουμ-Γιουνιόν Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
Σάββατο 21.11.15
OTE sport1HD
14.45 Γουότφορντ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Γουέστ Μπρομ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)
19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Εκπομπή Pregame (Z)
21.45 Γιουβέντους-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
OTE sport2HD
17.00 Εκπομπή Pregame: Στο Ρυθμό των Ντέρμπι (Ζ)
19.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.15 Εκπομπή Postgame: Στο Ρυθμό των Ντέρμπι (Ζ)
OTE sport3HD
12.30 Αφιέρωμα: Στο Ρυθμό των Ντέρμπι (Μ)
16.30 Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Σάλκε-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Τσέλσι-Νόριτς, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport4HD
03.00 New
Orleans Pelicans-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Ζ)
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λεβερκούζεν, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Μπολόνια-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 New
Orleans Pelicans-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Μ)
OTE sport5HD
16.30
Κολονία-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Formula E, Κίνα, Πεκίνο (Μ)
21.00 FORMULA 1 GRANDE PREMIO PETROBRAS DO
BRASIL, Αγώνας (Μ)
OTE sport6HD
15.45 Pregame,
ATP World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
16.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
21.45 Pregame,
ATP World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
22.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Ζ)
OTE sport7HD
14.00 Μόναχο 1860-Σαν Πάουλι, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
16.30 Γκλάντμπαχ-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)
23.00 Βαλένθια-Λας Πάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)
OTE sport8HD
17.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)
23.05 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
Κυριακή 22.11.15
OTE sport1HD
11.30 Σαουθάμπτον-Στόουκ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Ελλάς Βερόνα-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)
18.00 Τότεναμ-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Ίντερ-Φροζινόνε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
OTE sport2HD
13.00 Σπόρτινγκ Χιχόν-Λεβάντε, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Βιγιαρεάλ-Έιμπαρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.15 Γρανάδα-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Μπέτις-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Αταλάντα-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport3HD
14.30 Φράιμπουργκ-Πάντερμπορν, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
16.30 Χέρτα-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Ίνγκολσταντ-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Εκπομπή «SPORTS SHOW HIGHLIGHTS» (Z)
OTE sport4HD
00.00 Orlando
Magic-Sacramento Kings, NBA Regular Season (Z)
12.30 Ολυμπιακός-Κόροιβος ΚΑΕ, Basket League ΣΚΡΑΤΣ
(Ζ)
17.30 Orlando
Magic-Sacramento Kings, NBA Regular Season (Μ)
22.30 Los
Angeles Clippers-Toronto Raptors, NBA Regular Season (Z)
OTE sport5HD
16.00 Λάτσιο-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)
18.00 Τρέια-Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ (Ζ)
20.30 FIA Παγκόσμιο Κύπελλο Rallycross, Ιταλία (Μ)
OTE sport6HD
14.00 Γκραν Κανάρια-Σαραγόσα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ
(Ζ)
19.00 Εκπομπή «ΤΟP SPIN» (Ζ)
20.00 ATP World Tour Finals,
Λονδίνο, Τελικός (Ζ)
23.00 ATP World
Tour Finals, Λονδίνο, Τελικός (Μ)
OTE sport7HD
13.30 Ουντινέζε-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.00 Φιορεντίνα-Έμπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Λαμποράλ Κούτσα-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό
Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
OTE sport8HD
13.00
Ρέτζιο Εμίλια-Τρεντίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
16.00
Τζένοα-Σασουόλο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Καλλιθέα-ΑΕΛ, Football
League ΟΠΑΠ (Ζ)
20.00 Κίελτσε-Κόλντινγκ, VELUX
EHF Champions League Χάντμπολ (Ζ)
Δευτέρα 23.11.15
OTE sport1HD
12.00 Σουόνσι-Μπόρνμουθ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Νιούκαστλ-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου(Μ)
17.00 Ολυμπιακός-Ντιναμό Ζάγκρεμπ, UEFA Champions League (Μ)
19.00 Best
Match of the Week (M)
22.00 Κρίσταλ Πάλας-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
OTE sport2HD
17.00 Κάρπι-Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best
Match of the Week (Μ)
21.30 Χετάφε-Ράγιο Βαγεκάνο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)
23.30 Γιουβέντους-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport3HD
15.00 Νέος Αχαρναϊκός-Κασσιόπη, Αγώνας Football League ΟΠΑΠ
(Ζ)
18.00 Κισσαμικός-Εργοτέλης, Αγώνας Football League ΟΠΑΠ
(Ζ)
20.00 Εκπομπή «ΏΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ» (Ζ)
22.30 Εκπομπή «Sports Show» (Ζ)
OTE sport4HD
01.00 Brooklyn Nets-Boston
Celtics, NBA Regular Season (Ζ)
16.00 Los Angeles
Clippers-Toronto Raptors, NBA Regular Season (M)
19.00 Ολυμπιακός-Κόροιβος ΚΑΕ, Basket League ΣΚΡΑΤΣ
(Μ)
21.30 Brooklyn Nets-Boston Celtics, NBA Regular
Season (Μ)
OTE sport5HD
18.00 WRC, Γαλλία,
Στιγμιότυπα (Μ)
19.30 Εκπομπή GRAND PRIX (Μ)
20.45 FORMULA 1 GRANDE PREMIO PETROBRAS DO
BRASIL, Αγώνας (Μ)
23.15 GP Confidential, Post Brazil – Pro Abu
Dhabi (M)
OTE sport6HD
13.15 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (M)
20.30 Εκπομπή «TOP SPIN» (Μ)
21.30 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο, Τελικός (M)
ΟΤΕ sport7HD
21.15 Νυρεμβέργη-Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
ΟΤΕ sport8HD
21.45 Κρεμόνα-Πιστόια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
Τρίτη 24.11.15
OTE sport1HD
15.45 Γουέστ Μπρομ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Μ)
17.45 Στιγμιότυπα Αγγλικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Ζενίτ-Βαλένθια, UEFA Champions League (Ζ)
21.45 Εκπομπή UEFA Champions League «Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)
OTE sport2HD
18.00 Ολυμπιακός-Ντιναμό Ζάγκρεμπ, UEFA Champions League (Μ)
20.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» (Ζ)
21.45 Μπάγερν Μονάχου-Ολυμπιακός, UEFA Champions League (Ζ)
23.45 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» (Ζ)
OTE sport3HD
19.00 Μπάτε Μπορίσοφ-Λεβερκούζεν, UEFA Champions League (Ζ)
21.00 Στιγμιότυπα Ιταλικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Άρσεναλ-Ντιναμό Ζάγκρεμπ, UEFA Champions League (Ζ)
OTE sport4ΗD
02.30 Miami
Heat-New York Knicks, NBA Regular Season (Ζ)
14.00 Wake
Forest-Indiana, NCAA Μπάσκετ (Μ)
20.00 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»
22.00 Miami
Heat-New York Knicks, NBA Regular Season (Μ)
OTE sport5HD
18.30 WRC, Ισπανία, Στιγμιότυπα (Μ)
19.30 Formula E, Κίνα, Πεκίνο (Μ)
21.45 Μπαρτσελόνα-Ρόμα, UEFA Champions League (Ζ)
OTE sport6HD
00.0
Wake
Forest-Indiana, NCAA Μπάσκετ (Ζ)
19.15 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο, Τελικός (Μ)
21.45 Μακάμπι Τελ
Αβίβ-Τσέλσι, UEFA Champions League (Z)
OTE sport7HD
21.45 Πόρτο-Ντιναμό Κιέβου, UEFA
Champions League (Ζ)
OTE sport8HD
21.45 Λιόν-Γάνδη, UEFA Champions League (Z)
Τετάρτη 25.11.15
OTE sport1HD
17.30 Μπαρτσελόνα-Ρόμα, UEFA Champions League (Μ)
19.30 Μπάγερν Μονάχου-Ολυμπιακός, UEFA Champions League (Μ)
21.45 Εκπομπή UEFA Champions League «Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)
23.45 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Αϊντχόφεν, UEFA Champions League (M)
OTE sport2HD
17.00 Αστάνα-Μπενφίκα, UEFA Champions League (Ζ)
20.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» (Ζ)
21.45 Γιουβέντους-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League (Ζ)
23.45 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» (Ζ)
OTE sport3HD
19.00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βόλφσμπουργκ, UEFA Champions League (Ζ)
21.00 Στιγμιότυπα Copa Sudamericana (Μ)
21.45 Γκλάντμπαχ-Σεβίλη, UEFA Champions League (Ζ)
23.45 Παλμέιρας-Φλουμινένσε, Copa do Brasil (Μ)
OTE sport4HD
05.30 Golden
State Warriors-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season (Z)
14.00 Εκπομπή «Pick n Roll» (Μ)
18.30 Εκπομπή «Pregame» AEK-Γαλατασαράι (Ζ)
19.00 AEK-Γαλατασαράι, Eurocup (Ζ)
21.00 Εκπομπή «Pοstgame» AEK-Γαλατασαράι (Ζ)
22.00 Golden
State Warriors-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season (Μ)
OTE sport5HD
19.30 FORMULA E, Μαλαισία, Πουτρατζάγια (Μ)
21.45 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Αϊντχόφεν, UEFA Champions League (Ζ)
23.45 ΜΟΤΟ
GP, Ισπανία,
Βαλένθια, Στιγμιότυπα (Μ)
OTE sport6HD
18.00 Ντιναμό Μόσχας-Άλμπα, CEV Denizbank Champions League Βόλεϊ
Γυναικών (Ζ)
21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Γαλατασαράι, UEFA Champions League (Ζ)
23.45 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο (Μ)
OTE sport7HD
21.45 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions
League (Ζ)
OTE sport8HD
21.45 Μάλμε-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League (Ζ)
Πέμπτη 26.11.15
OTE sport1HD
17.45 Γιουβέντους-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League (Μ)
20.00 Εκπομπή UEFA Europa League «Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)
22.05 Εκπομπή UEFA Europa League «Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)
OTE sport2HD
17.30 UEFA
Champions League, Στιγμιότυπα (Μ)
18.30 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» (Ζ)
20.00 Σπάρτα Πράγας-Αστέρας Τρίπολης, UEFA
Europa League (Ζ)
22.05 Λίβερπουλ-Μπορντό, UEFA Europa League (Ζ)
OTE sport3HD
2.00 Σάντα Φε-Σπορτίβο Λουγκιένο, Copa Sudamericana (Ζ)
20.00 Σάλκε-ΑΠΟΕΛ, UEFA Europa League (Ζ)
22.05 ΠΑΟΚ-Γκαμπάλα, UEFA Europa League (Ζ)
OTE sport4HD
03.00 Houston
Rockets-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season (Z)
16.45 Houston
Rockets-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season (Μ)
20.00 Λάτσιο-Ντνίπρο, UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Σέλτικ-Άγιαξ, UEFA Europa League (Ζ)
OTE sport5HD
15.30 Εκπομπή GRAND PRIX (Μ)
16.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO PETROBRAS DO
BRASIL, Αγώνας (Μ)
20.00 Μονακό-Άντερλεχτ, UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Μπριζ-Νάπολι, UEFA Europa League (Ζ)
OTE sport6HD
17.00 Εξατσίμπασι-Τσεμίκ Πόλιτσε, CEV
Denizbank Volleyball Champions League Γυναικών (Ζ)
20.00 Άουγκσμπουργκ-Μπιλμπάο, UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Μόλντε-Φενέρμπαχτσε, UEFA Europa League (Ζ)
OTE sport7HD
18.00 Κράσνονταρ-Ντόρτμουντ, UEFA Europa League (Ζ)
20.00 Άουγκσμπουργκ-Μπιλμπάο, UEFA Europa League (Ζ)
20.00 Άουγκσμπουργκ-Μπιλμπάο, UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Μόλντε-Φενέρμπαχτσε, UEFA Europa League (Ζ)
OTE sport8HD
18.00 Ρούμπιν Καζάν-Σιόν, UEFA Europa
League (Ζ)
20.00 Κάραμπαχ-Τότεναμ, UEFA Europa League (Ζ)
20.00 Κάραμπαχ-Τότεναμ, UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Μαρσέιγ-Κρόνινγκεν, UEFA Europa League (Ζ)
Παρασκευή 27.11.15
OTE sport1HD
18.30 Λίβερπουλ-Μπορντό, UEFA Europa League (Μ)
21.30 Ντάρμσταντ-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)
23.30 UEFA
Champions League, Μαγκαζίνο (Μ)
OTE sport2HD
00.05 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» (Ζ)
18.00 Βασιλεία-Φιορεντίνα, UEFA Europa League (Μ)
21.30 Λεβάντε-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport3HD
01.45 Ουρακάν-Ρίβερ Πλέιτ, Copa
Sudamericana (Ζ)
18.00 Αγώνας Football League ΟΠΑΠ (Ζ)
20.00 ΠΑΟΚ-Γκαμπάλα,UEFA Europa League (Μ)
22.00 Σπάρτα Πράγας-Αστέρας Τρίπολης, UEFA Europa
League (Μ)
OTE sport4HD
16.30 Wake
Forest-Indiana, NCAA Μπάσκετ (Μ)
18.30 Ολυμπιακός-Κόροιβος, Basket League ΣΚΡΑΤΣ
(Μ)
21.05 ΑΕΚ-Γαλατασαράι, Eurocup (Μ)
OTE sport5HD
10.50 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
14.50 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
20.20 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Μ)
22.10 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Μ)
OTE sport6HD
16.30 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο, Τελικός (Μ)
19.00 ATP
World Tour Finals, Λονδίνο, Στιγμιότυπα (Μ)
20.00 Εκπομπή «Top Spin»
OTE sport7HD
19.30 Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ-Μπόχουμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
Σάββατο 28.11.15
OTE sport1HD
17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Λέστερ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Μίλαν-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Σάντερλαντ-Στόουκ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport2HD
17.00 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Μάλαγα-Γρανάδα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Τορίνο-Μπολόνια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport3HD
14.00 Πάντερμπορν-Μόναχο 1860, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου 2ης κατ (Ζ)
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Χέρτα, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Τορίνο-Μπολόνια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Μπόρνμουθ-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport4HD
03.00 Indiana
Pacers-Chicago Bulls, NBA Regular Season (Ζ)
17.30 Εκπομπή Pregame ΑΕΚ-Άρης (Ζ)
18.00 ΑΕΚ-Άρης, Basket League ΣΚΡΑΤΣ (Ζ)
20.00 Εκπομπή Postgame ΑΕΚ-Άρης (Ζ)
21.00 Indiana
Pacers-Chicago Bulls, NBA Regular Season (Μ)
OTE sport5HD
11.50 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
14.50 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές (Ζ)
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Αμβούργο,
Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.00 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές
(Ζ)
22.20 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές (Ζ)
OTE sport6HD
16.30 Χόφενχαϊμ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)
18.30 ESPN 30
for 30 No Mas - Boxing - Sugar Ray Leonard / Roberto Duran (Μ)
21.00 Βεσπρέμ-Παρί Σεν Ζερμέν, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ (Μ)
23.05 Θέλτα-Σπόρτινγκ Χιχόν, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)
OTE sport7HD
16.30 Μάιντς-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Λας Πάλμας-Ντεπορτίβο Λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
OTE sport8HD
16.30 Ανόβερο-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)