Νέα Ενημέρωση 10/01:
Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "11 - 22 Ιανουαρίου"...
...
Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "11 - 22 Ιανουαρίου"...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(11-22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ)
11/01
02:00 NCAA College Basketball, Villanova Wildcats -
Xavier Musketeers (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Basketball, DePaul Blue Demons -
Providence Friars (FOX Sports HD)
07:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia
(Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia
(Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 SNOWBOARD: FIS World Cup in Bad Gastein,
Austria (Eurosport2)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Basketball Champions League: Άρης-Nymburk (Novasports2HD)
18:30 Volley League Πάμε Στοίχημα: Φοίνικας Σύρου-ΠΑΟΚ
(Novasports1HD)
18:30 Ιταλικό Κύπελλο: Φιορεντίνα-Κιέβο Βερόνα
(Novasports3HD)
19:00 BASKETBALL: Eurocup, Krasnodar - Murcia (Eurosport2)
19:30 Basketball Champions League: Monaco-Banvit
(Novasports4HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό Κύπελλο: Γιουβέντους-Αταλάντα
(Novasports1HD)
____________________________________________________________________________________________________
12/01
03:00 NHL Regular Season, Washington Capitals -
Pittsburgh Penguins (FOX Sports HD)
03:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
07:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Μπάμπεργκ
(Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Μπασκόνια
(Novasports1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Νovasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Φενερμπαχτσέ
(Novasports2HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο: Μίλαν-Τορίνο (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________
13/01
02:30 NHL Regular Season, Tampa Bay Lightning -
Buffalo Sabres (FOX Sports HD)
06:00 NCAA College Basketball, Colorado Buffaloes -
UCLA Bruins (FOX Sports HD)
07:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di
Fiemme, Italy (Eurosport2)
11:30 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia
(Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen,
Switzerland (Eurosport2)
14:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme,
Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen,
Switzerland (Eurosport2)
15:30 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Ζαλγκίρις (Νovasports2HD)
19:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΝΟΒ-Παναθηναϊκός
(Novasports4HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός Superfoods-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιλ-Σ.Ετιέν
(Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι
(Novasports3HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Αρούκα-Εστορίλ
(Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________
14/01
02:00 NHL Regular Season, Washington Capitals -
Chicago Blackhawks (FOX Sports HD)
08:30 LUGE: World Cup in Sigulda, Latvia (Eurosport2)
09:30 Ski Classics 2016-2017, 4, Kaiser Maximilian
Lauf (FOX Sports HD)
09:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Altenmarkt-Zauchensee,
Austria (Eurosport2)
12:30 LUGE: World Cup in Sigulda, Latvia (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen,
Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di
Fiemme, Italy (Eurosport2)
15:00 Super League: Ηρακλής-ΑΟΚ (Novasports2HD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Toblach,
Italy (Eurosport2)
16:00 Μπάσκετ Α1 Γυναικών: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ
(Novasports5HD)
16:30 Pre Game Show (Novasports3HD)
16:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Ημιτελικός Κυπέλλου Μπάσκετ: Αρης-ΑΕΚ
(Novasports3HD)
17:15 Super League: Βέροια-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Παρί ΣΖ
(Novasports3HD)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα:
Παμβοχαϊκός-Ολυμπιακός (Novasports5HD)
18:50 Post Game Show (Novasports3HD)
19:30 Super League: Πλατανιάς-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:00 NHL Regular Season, Boston Bruins -
Philadelphia Flyers (FOX Sports HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ντεπορτίβο
Τσάβες-Σπόρτινγκ (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Γκινγκάμπ
(Novasports1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Φιρένσε-Γκιμαράες
(Novasports3HD)
23:35 NFL Postseason, Atlanta Falcons - Seattle
Seahawks (FOX Sports HD)
____________________________________________________________________________________________________
15/01
03:15 NFL Postseason, New England Patriots - Houston
Texans (FOX Sports HD)
09:15 LUGE: World Cup in Sigulda, Latvia (Eurosport2)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in
Altenmarkt-Zauchensee, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di
Fiemme, Italy (Eurosport2)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen,
Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Watles,
Italy (Eurosport2)
12:30 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Altenmarkt-Zauchensee,
Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di
Fiemme, Italy (Eurosport2)
14:15 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen,
Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
15:30 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
16:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League: Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
17:15 Super League: Ατρόμητος-Πανιώνιος (Novasports3HD)
19:30 Super League: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Μορεϊρένσε
(Novasports3HD)
20:05 NFL Postseason, Kansas City Chiefs - Pittsburgh
Steelers (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μονακό
(Novasports2HD)
23:40 NFL Postseason, Dallas Cowboys - Green Bay
Packers (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________
16/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Pre Game Show (Novasports2HD)
19:00 Ημιτελικός Κυπέλλου Μπάσκετ: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Superfoods (Novasports2HD)
19:00 NCAA College Basketball, Butler Bulldogs -
Marquette Golden Eagles (FOX Sports HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports1HD)
21:00 NCAA College Basketball, Xavier Musketeers -
Creighton Bluejays (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μπράγκα-Τοντέλα
(Novasports2HD)
23:30 NCAA College Basketball, St. John's Red Storm
- DePaul Blue Demons (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________
17/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports1HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League: Νίμπουρκ-Μονακό
(Novasports3HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports1HD)
21:00 Basketball Champions League: Αρης-Σκάιλαινερς
(Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο: Ίντερ-Μπολόνια
(Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________
18/01
02:00 NHL Regular Season, New York Rangers - Dallas
Stars (FOX Sports HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne
(Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United (Eurosport2)
15:00 Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος
(Novasports2HD)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
17:15 Super League: Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Novasports2HD)
17:15 Super League: Ξάνθη-Ηρακλής (Novasports3HD)
17:15 Super League: Βέροια-ΑΕΛ (Novasports5HD)
17:30 LEN Champions League: Σπαντάου-Ολυμπιακός
(Novasports4HD)
19:00 Basketball Champions League: ΠΑΟΚ-Ολντενμπουργκ
(Novasports4HD)
19:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
19:30 Super League: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός
(Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League: Στρασβούργο-Τσιμπόνα
(Novasports3HD)
21:45 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο: Ρόμα-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο: Λάτσιο-Τζένοα
(Novasports4HD)
__________________________________________________________________________________________________
19/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
02:30 NHL Regular Season, Montreal Canadiens -
Pittsburgh Penguins (FOX Sports HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League: ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μπάμπεργκ
(Novasports2HD)
19:30 Super League: Παναθηναϊκός-Πλατανιάς (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Ερυθρός Αστέρας
(Novasports2HD)
21:15 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Γαλατασαράι
(Novasports4HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in
Berlin, Germany (Eurosport2)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Αναντόλου Εφές
(Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________
20/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
06:00 NCAA College Basketball, UCLA Bruins - Arizona
State Sun Devil (FOX Sports HD)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria
(Eurosport2)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 SKI JUMPING: World Cup in Zakopane, Poland
(Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Ούνιξ Καζάν (Novasports4HD)
20:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπασκόνια
(Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in
Berlin, Germany (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπαστιά-Νις
(Novasports1HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πάκος Φερέιρα-Μορεϊρένσε
(Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________
21/01
02:00 NHL Regular Season, Boston Bruins - Chicago
Blackhawks (FOX Sports HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 NCAA College Basketball, UCLA Bruins - Arizona
State Sun Devil (FOX Sports HD)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:00 Ski Classics 2016-2017, 5, La Diagonela (FOX
Sports HD)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in Garmisch
Partenkirchen, Germany (Eurosport2)
12:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria
(Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
14:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Ulricehamn,
Sweden (Eurosport2)
15:00 Super League: Ηρακλής-Βέροια (Novasports1HD)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
16:00 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
17:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: Παναθηναϊκός-Παμβοχαϊκός (Novasports3HD)
17:15 Super League: Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
17:30 SKI JUMPING: World Cup in Zakopane, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Παρί ΣΖ
(Novasports4HD)
18:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα Πόρτο-Ρίο Αβε
(Novasports5HD)
19:15 STOIXIMAN.GR Basket League: Προμηθέας
Πατρών-Παναθηναϊκός Superfoods (Novasports2HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μαρίτιμο-Σπόρτινγκ
(Novasports4HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Τουλούζ
(Novasports3HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in
Berlin, Germany (Eurosport2)
22:00 NHL Regular Season, Winnipeg Jets - St. Louis
Blues (FOX Sports HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Αρούκα-Μποαβίστα
(Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________
22/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria
(Eurosport2)
12:45 ALPINE SKIING: World Cup in Garmisch
Partenkirchen, Germany (Eurosport2)
14:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria
(Eurosport2)
15:00 Super League: ΑΕK-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:45 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
17:15 Super League: ΑΕΛ-Πλατανιάς (Novasports2HD)
17:15 Super League: Λεβαδειακός-Ατρόμητος (Novasports3HD)
17:00 SKI JUMPING: World Cup in Zakopane, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 CYCLING: Six-day (Track Championship) in
Berlin, Germany (Eurosport2)
19:30 Super League: ΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
19:30 NHL Regular Season, Detroit Red Wings - New
York Rangers (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom
(Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μαρσέιγ
(Novasports2HD)
22:00 NFL Postseason, AFC Championship Game (FOX
Sports HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μπράγκα-Γκιμαράες
(Novasports3HD)