23/2/17

COSMOTESPORT Highlights "24 Φεβρουαρίου - 11 Μαρτίου"…

Τελευταία ενημέρωση 21/02:
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών "COSMOTESPORT 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/ 6HD/7HD/8HD" (το χρονικό διάστημα "24 Φεβρουαρίου - 11 Μαρτίου"...
Nicolas A.
...


COSMOTE Sport Highlights "24 Φεβρουαρίου  - 11 Μαρτίου"… 




Παρασκευή24.02.17

COSMOTEsport1HD
14.00 ΚλήρωσητηςΦάσηςτων 16, UEFAEuropaLeague (Ζ)
15.30 Τότεναμ-Γάνδη, UEFAEuropaLeague (Μ)
18.30 Άρσεναλ-Χαλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
00.05Εκπομπή“UEFA Europa League Show” (Ζ)
18.35 Φιορεντίνα-Γκλάντμπαχ, UEFAEuropaLeague (Μ)
21.45 Λας Πάλμας-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Ρόμα-Βιγιαρεάλ, UEFAEuropaLeague (Μ)

COSMOTEsport3HD
12.00 Κοπεγχάγη-Λουντογκόρετς, UEFAEuropaLeague (Μ)
16.00 Ζενίτ-Άντερλεχτ, UEFAEuropaLeague (Μ)
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)
21.30 Οσμανλίσπορ-Ολυμπιακός, UEFAEuropaLeague (Μ)

COSMOTEsport4HD
03.00 Cleveland Cavaliers-New York Knicks, NBA Regular Season (Ζ)
13.45 Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)
18.55 Εκπομπή“Pick n Roll” (Μ)
21.35 Cleveland Cavaliers-New York Knicks, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
13.40 Gymkhana Grid (Μ)
17.30 FormulaΕ, Χονγκ Κονγκ, Αγώνας (Μ)
19.25 FormulaΕ, Μαρακές, Αγώνας (Μ)
21.15 Formula E Μπουένος Άιρες, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
00.00 ATP 500 Ρίο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
02.00 ATP 500 Ρίο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
20.00 ATP 500 Ρίο, Προημιτελικός (Ζ)
22.00 ATP 500 Ρίο, Προημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport7HD
19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Μόναχο 1860, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)

COSMOTEsport8HD
19.30 ΑTP 250 DelrayBeach, Προημιτελικός (Ζ)

Σάββατο25.02.17

COSMOTEsport1HD
17.00 Τσέλσι-Σουόνσι, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Γουότφορντ-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Γιουβέντους-Έμπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Τσέλσι-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport2HD
14.00 Αλαβές-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Μπέτις-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Λεγανές-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Έιμπαρ-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Ανόβερο-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Χέρτα Βερολίνου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Έβερτον-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Κρίσταλ Πάλας-Μίντλεσμπρο, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport4HD
05.30 Los Angeles Clippers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Ζ)
16.00 Εκπομπή“PregameAEK-ΠΑΟΚ” (Ζ)
17.00 AEK-ΠΑΟΚ, Stoiximan.gr Basket League (Ζ)
19.00 Εκπομπή “PostgameAEK-ΠΑΟΚ” (Ζ)

COSMOTEsport5HD
14.30 NASCAR Cup Series, Daytona, The Unlimited, Στιγμιότυπα (Μ)
16.30 Φράιμπουργκ-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 WRC Μόντε Κάρλο, Στιγμιότυπα (Μ)
21.30 NASCAR Cup Series, Daytona - The Unlimited, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
00.00 ATP 500 Ρίο, Προημιτελικός (Ζ)
02.00 ATP 500 Ρίο, Προημιτελικός (Ζ)
15.00 ATP 500 Ρίο, Προημιτελικός (Μ)
22.00 ATP 500 Ρίο, 1ος Ημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport7HD
16.30 Λειψία-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.20 Ραβένα-Καλάμπρια Βαλέντια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ (Ζ)
22.00 Χαλ-Μπέρνλι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport8HD
16.30 Λεβερκούζεν-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Νάπολι-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

22.00 ΑTP 250 DelrayBeach, 1ος Ημιτελικός (Ζ)

Κυριακή 26.02.17

COSMOTEsport1HD
11.00 Γουέστ Μπρομ-Μπόρνμουθ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
15.30 Τότεναμ-Στόουκ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Σπόρτινγκ Χιχόν-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Ίντερ-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
13.00 Εσπανιόλ-Οσασούνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Μπιλμπάο-Γρανάδα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
10.00 Ντάρμσταντ-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.30 Στουτγκάρδη-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Ίνγκολσταντ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Σάλκε-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Εκπομπή“SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
00.00 Sacramento Kings-Charlotte Hornets, NBA Regular Season (Ζ)
03.30 Cleveland Cavaliers-Chicago Bulls, NBA Regular Season (Ζ)
16.00 Λάτσιο-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Los Angeles Lakers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Ζ)

COSMOTEsport5HD
13.00 Μπρέσια-Αβελίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
16.00 Σασουόλο-Μίλαν, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
19.45 Daytona - The Unlimited, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)
20.45 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Αγώνας (Ζ)

COSMOTEsport6HD
11.30 ATP 250 Delray Beach, Ημιτελικοί (Μ)
16.00 Τζένοα-Μπολόνια, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
18.00 ATP 500 Ρίο, Ημιτελικοί (Μ)
22.00 ATP 500 Ρίο, Τελικός (Ζ)

COSMOTEsport7HD
13.30 Παλέρμο-Σαμπντόρια, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
16.00 Κιέβο-Πεσκάρα, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Κιέλτσε-ΠικΖέγκεντ, VELUXEHFChampionsLeagueΧάντμπολ (Ζ)

COSMOTEsport8HD
13.30 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, ΙταλικόΠρωτάθλημαΜπάσκετ (Ζ)
16.00 Κροτόνε-Κάλιαρι, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Γκραν Κανάρια, ΙταλικόΠρωτάθλημαΜπάσκετ (Ζ)
22.00 ΑTP 250 Delray Beach, Τελικός (Ζ)

Δευτέρα27.02.17

COSMOTEsport1HD
14.00 Σάλκε-ΠΑΟΚ, UEFA Europa League (Μ)
17.00 Τότεναμ-Στόουκ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.00 Λέστερ-Λίβερπουλ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
15.00 Μπιλμπάο-Γρανάδα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
21.45 Φιορεντίνα-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Ίνγκολσταντ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Σάλκε-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.30 Εκπομπή“SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
01.00 Detroit Pistons-Boston Celtics, NBA Regular Season (Ζ)
13.30 NBADaily
14.05 Detroit Pistons-Boston Celtics, NBA Regular Season (Μ)
18.30 Los Angeles Lakers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
16.00 MotoGP Ανασκόπηση, Στιγμιότυπα (Μ)
17.30 WRC Σουηδία, Ανασκόπηση (Μ)
18.30 Daytona - The Unlimited, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)
19.30 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
17.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
19.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
21.00 Εκπομπή “Topspin

COSMOTEsport7HD
21.15 Σαν Πάουλι-Καρλσρούη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)

COSMOTEsport8HD
21.45 Βαρέζε-Πιστόια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)

Τρίτη28.02.17

COSMOTEsport1HD
16.00 Γουότφορντ-Γουέστ Χαμ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)
18.00 Λέστερ-Λίβερπουλ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)
21.00 Έβερτον-Σάντερλαντ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)
23.00 Τότεναμ-Στόουκ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport2HD
15.00 Αλαβές-Βαλένθια, ΙσπανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.30 Μπέτις-Σεβίλη, ΙσπανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Φιορεντίνα-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Μάλαγα-Μπέτις, ΙσπανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
16.00 ΟλυμπιακόςΣΦΠ-Ατρόμητος Αθηνών 1923 ΑΠΣ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)
18.05 Λεβερκούζεν-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Λειψία-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Βαλένθια-Λεγανές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport4HD
02.00 New York Knicks-Toronto Raptors, NBA Regular Season (Ζ)
13.25 NBADaily
20.00 Εκπομπή“Pick n Roll”
21.30New York Knicks-Toronto Raptors, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
15.25 FormulaΕ, Χονγκ Κονγκ, Αγώνας (Μ)
17.20 FormulaΕ, Μαρακές, Αγώνας (Μ)
19.05 FormulaΕ, Μπουένος Άιρες, Αγώνας (Μ)
21.00 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
17.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
19.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)

COSMOTEsport7HD
20.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Έιμπαρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport8HD
02.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
04.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
21.00 Βολερό Ζυρίχης-Ντινάμο Κράσνονταρ, CEV Volleyball Champions League Γυναικών (Ζ)

Τετάρτη01.03.17

COSMOTEsport1HD
14.00 Τότεναμ-Γάνδη, UEFAEuropaLeague (Μ)
16.00 Έβερτον-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Ζ)
22.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Λας Πάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
16.00 Μάλαγα-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Βαλένθια-Λεγανές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Μπαρτσελόνα-Σπόρτινγκ Χιχόν, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Θέλτα-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
15.00 Παναθηναϊκός ΑΟ-Αστέρας Τρίπολης ΑΓΣ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)
17.15 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Ζ)
20.00 Φράιμπουργκ-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
02.00 Washington Wizards-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Ζ)
14.00 Εκπομπή“Pick n Roll” (Μ)
18.30 Florida State-Duke, NCAA Basketball (Μ)
21.35 Washington Wizards-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
14.45 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Αγώνας (Μ)
19.20 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)
20.30 Οσασούνα-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 WRCΣουηδία, Ανασκόπηση, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
17.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
19.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)

COSMOTEsport7HD
02.00 Florida State-Duke, NCAA Basketball (Ζ)
04.00 Vanderbilt-Kentucky, NCAA Basketball (Ζ)
22.30 Γρανάδα-Αλαβές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport8HD
02.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
04.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
22.00 Τσιβιτανόβα-ΜπερλίνΒόλεϊ, CEVVolleyballChampionsLeague Ανδρών (Ζ)

Πέμπτη02.03.17

COSMOTEsport1HD
16.00 Λέστερ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Ζ)
21.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου” (Ζ)
23.30 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.30 ΡεάλΜαδρίτης-ΛαςΠάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Γιουβέντους-Έμπολι, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)
21.45 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Ίντερ-Ρόμα, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport3HD
15.00 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)
17.15 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Ζ)
20.00 Μπάγερν Μονάχου-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
03.00 Boston Celtics-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Ζ)
13.30 NBA Daily
16.35 Boston Celtics-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Μ)
19.00 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)

COSMOTEsport5HD
14.40 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)
15.35 Race of Champions Nations Cup (Μ)
19.00 Μαγδεμβούργο-Κίελο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (M)
20.45 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
13.00 ATP 500 Ντουμπάι, Προημιτελικός (Ζ)
15.00 ATP 500 Ντουμπάι, Προημιτελικός (Ζ)
17.00 ATP 500 Ντουμπάι, Προημιτελικός (Ζ)
19.00 ATP 500 Ντουμπάι, Προημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport7HD
22.30 Σεβίλη-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport8HD
02.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
04.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)

Παρασκευή03.03.17

COSMOTEsport1HD
14.00 Ρόμα-Βιγιαρεάλ, UEFAEuropaLeague (Μ)
16.00 Τότεναμ-Στόουκ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Τσέλσι-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Άουγκσμπουργκ-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
17.30 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Νάπολι-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Μπέτις-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Λάτσιο-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport3HD
17.00 Εκπομπή“ΏραΚυπέλλου” (M)
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)
21.30 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)
23.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” (M)

COSMOTEsport4HD
03.00 Chicago Bulls-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Ζ)
14.35 Βαρέζε-Πιστόια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
19.00 Εκπομπή“Pick n Roll” (Μ)
21.35 Chicago Bulls-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
17.00 Formula E ΜπουένοςΆιρες, Αγώνας (Μ)
20.30 WRC Μεξικό, The WRC Magazine (Μ)
21.00 1996 Imola, Imola City, MotoGP Classics (Μ)
22.00 FormulaEΜπουένοςΆιρες, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
13.00 Εκπομπή “Topspin” (Μ)
15.00 ATP 500 Ντουμπάι, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
17.00 ATP 500 Ντουμπάι, 2ος Ημιτελικός (Ζ)
21.00 ATP 500 Ντουμπάι, Ημιτελικοί (Ζ)

COSMOTEsport7HD
19.30 Ντινάμο Δρέσδης-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)

COSMOTEsport8HD
00.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικός (Ζ)
02.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικός (Ζ)
04.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικός (Ζ)

Σάββατο 04.03.17

COSMOTEsport1HD
14.30 ΜάντσεστερΓιουνάιτεντ-Μπόρνμουθ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Έιμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Λίβερπουλ-Άρσεναλ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Μίλαν-Κιέβο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
14.00 Λεγανές-Γρανάδα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.30 Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Βιγιαρεάλ-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Μπαρτσελόνα-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Καρλσρούη-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30  Κολονία-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Γκλάντμπαχ-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Λέστερ-Χαλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Γουότφορντ-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport4HD
04.30 New Orleans Pelicans-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Ζ)
14.00 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
19.35 Florida State-Duke, NCAA Basketball (Μ)
22.05 New Orleans Pelicans-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
15.00 1996 Imola, Imola City, MotoGP Classics (Μ)
16.00 Ρόμα-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.30 Daytona, The Unlimited, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)
21.30 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
09.00 ATP 500 Ακαπούλκο, Ημιτελικοί (Μ)
13.00 ATP 500 Ντουμπάι, Ημιτελικοί (Μ)
17.00 ATP 500 Ντουμπάι, Τελικός (Ζ)
19.30 ATP 500 Ακαπούλκο, Ημιτελικοί (Μ)

COSMOTEsport7HD
16.30 Χόφενχαϊμ-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Σαμπντόρια-Πεσκάρα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Στόουκ-Μίντλεσμπρο, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport8HD
02.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
16.30 Μάιντς-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Γουέστ Μπρομ-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)


Κυριακή 05.03.17

COSMOTE sport1HD
11.00 Σουόνσι-Μπέρνλι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
15.30 Τότεναμ-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Σάντερλαντ-Μάντσεστερ Σίτι, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Μπολόνια-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTE sport2HD
13.00 Σπόρτινγκ Χιχόν-Ντεπορτίβο Λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Λας Πάλμας-Οσασούνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Μπιλμπάο-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTE sport3HD
10.00 Βέρντερ Βρέμης-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.30 Γκρόιτερ Φιρτ-Νυρεμβέργη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Αμβούργο-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTE sport4HD
01.00 Philadelphia 76ers-Detroit Pistons, NBA Regular Season (Ζ)
03.30 Chicago Bulls-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (Ζ)
20.00 Atlanta Hawks-Indiana Pacers, NBA Regular Season (Ζ)
22.30 New York Knicks-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Ζ)

COSMOTE sport5HD
13.00 Καπό ντ’ Ορλάντο-Μπρέσια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
16.00 Ουντινέζε-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.15 Atlanta Folds of Honor Quik Trip 500, NASCAR Cup Series, Αγώνας (Ζ)

COSMOTE sport6HD
16.00 Κάλιαρι-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 ATP 500 Ντουμπάι, Τελικός (Μ)
21.00 ATP 500 Ακαπούλκο, Τελικός (Μ)

COSMOTE sport7HD
13.30 Αταλάντα-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
16.00 Τορίνο-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.45 Κίελο-Μπαρτσελόνα, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ (Ζ)

COSMOTE sport8HD
13.30 Μπιλμπάο-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
16.00 Έμπολι-Τζένοα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Μπασκόνια-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)


Δευτέρα 06.03.17
COSMOTE sport1HD
14.00 Σάντερλαντ-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Τότεναμ-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.00 Γουέστ Χαμ-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTE sport2HD
17.00 Ουντινέζε-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
21.45 Αλαβές-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Μπιλμπάο-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTE sport3HD
14.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Αμβούργο-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTE sport4HD
13.30 NBA Daily
14.05 Chicago Bulls-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (Μ)
16.30 New York Knicks-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Μ)
21.35 Atlanta Hawks-Indiana Pacers, NBA Regular Season (M)

COSMOTE sport5HD
14.55 WRC Σουηδία, SS18 Torsby 2 - Power Stage
16.30 WRC Σουηδία, Ανασκόπηση (Μ)
17.55 Μπουένος Άιρες, Formula E, Αγώνας (Μ)
20.05 Atlanta Folds of Honor Quik Trip 500, NASCAR Cup Series, Αγώνας (Μ)

COSMOTE sport6HD
17.30 ATP 500 Ακαπούλκο, Τελικός (Μ)
20.00 Εκπομπή “Topspin
21.30 ATP 500 Ντουμπάι, Τελικός (Μ)

COSMOTE sport7HD
21.15 Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)

COSMOTE sport8HD
19.30 Φενέρμπαχτσε-Νταρουσάφακα, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
21.45 Καντού-Ρέτζιο Εμίλια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)

Τρίτη 07.03.17
COSMOTE sport1HD
17.00 Μπάγερν Μονάχου-Άρσεναλ, UEFA Champions League (Μ)
19.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Νάπολι, UEFA Champions League (M)
21.45 Άρσεναλ-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League (Z)
23.45 Νάπολι-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League (M)

COSMOTE sport2HD
16.30 Ρόμα-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Εκπομπή, UEFA Champions League Show (Ζ)
21.45 Νάπολι-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League (Z)
23.45 Εκπομπή, UEFA Champions League Show (Ζ)

COSMOTE sport3HD
15.00 Χόφενχαϊμ-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Μ)
19.30 Κολονία-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTE sport4HD
05.30 Los Angeles Clippers-Boston Celtics, NBA Regular Season (Ζ)
13.25 NBA Daily
20.00 Εκπομπή “Pick n Roll”
22.00 Los Angeles Clippers-Boston Celtics, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTE sport5HD
14.00 Specials, Gymkhana Grid (M)
16.45 Specials, 4ht FIM Superprestigio Dirt Track (Μ)
21.00 Atlanta Folds of Honor Quik Trip 500, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTE sport6HD
14.00 Εκπομπή “Topspin” (Μ)
15.30 Βολερό Ζυρίχης-Ντιναμό Κράσνονταρ, CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών (Μ)
18.00 Τσιβιτανόβα-Μπερλίν Βόλεϊ, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών (Μ)
22.00 Εκπομπή “Topspin” (Μ)

Τετάρτη 08.03.17
COSMOTE sport1HD
17.00 Άρσεναλ-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League (Μ)
19.00 Νάπολι-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League (M)
21.45 Ντόρτμουντ-Μπενφίκα, UEFA Champions League (Z)
23.45 Μπαρτσελόνα-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League (Μ)

COSMOTE sport2HD
17.00 Μπαρτσελόνα-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Εκπομπή, UEFA Champions League Show (Ζ)
21.45 Μπαρτσελόνα-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League (Z)
23.45 Εκπομπή, UEFA Champions League Show (Ζ)

COSMOTE sport3HD
15.00 Μάιντς-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Ντιναμό Δρέσδης-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Μ)
19.30 Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTE sport4HD
03.00 Oklahoma City Thunder-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (Ζ)
14.35 Εκπομπή “Pick n Roll” (Μ)
19.00 Αγώνας Stoiximan.gr  Basket League (Μ)
22.05 Oklahoma City Thunder-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTE sport5HD
18.30 WRC Σουηδία, SS14 Vargasen 2 (Μ)
19.35 WRC Σουηδία, SS18 Torsby 2 - Power Stage (Μ)
21.10 WRC Σουηδία, Ανασκόπηση, Στιγμιότυπα (Μ)
22.10 MotoGP, Ανασκόπηση (Μ)

COSMOTE sport6HD
18.30 ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Στιγμιότυπα (Μ)
19.30 Ολυμπιακός-Μπέβερεν, CEV Challenge Cup Γυναικών (Ζ)
22.00 Ντοκιμαντέρ: The RC44 Class Championship 2016 (Μ)
22.30 Ολυμπιακός-Μπέβερεν, CEV Challenge Cup Γυναικών (Μ)

COSMOTE sport7HD
20.00 Κίελο-Γκουμερσμπάχ, Bundesliga Χάντμπολ (Ζ)


Πέμπτη 09.03.17
COSMOTE sport1HD
15.30 Ντόρτμουντ-Μπενφίκα, UEFA Champions League (M)
17.30 Μπαρτσελόνα-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League (M)
20.00 Εκπομπή: UEFA Europa League, Λεπτό προς Λεπτό (Ζ)

COSMOTE sport2HD
15.00 Αλαβές-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Εκπομπή, UEFA Europa League Show (Ζ)
20.00 Αγώνας UEFA Europa League (Z)
22.05 Αγώνας UEFA Europa League (Z)

COSMOTE sport3HD
15.50 Γκλάντμπαχ-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.45 Καρλσρούη-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Β’ Κατηγορίας (Μ)
20.00 Αγώνας UEFA Europa League (Z)
22.05 Αγώνας UEFA Europa League (Z)

COSMOTE sport4HD
05.30 Golden State Warriors-Boston Celtics, NBA Regular Season (Ζ)
13.30 NBA Daily
16.35 Golden State Warriors-Boston Celtics, NBA Regular Season (Μ)
19.00 Φενέρμπαχτσε-Νταρουσάφακα, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)

COSMOTE sport5HD
14.20 Atlanta Folds of Honor Quik Trip 500, NASCAR Cup Series, Αγώνας (Μ)
20.00 Daytona, The Unlimited, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)
21.00 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)
22.00 Atlanta Folds of Honor Quik Trip 500, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)
23.00 Μπουένος Άιρες, Formula E, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTE sport6HD
17.10 Ολυμπιακός-Μπέβερεν, CEV Challenge Cup Γυναικών (Μ)
19.30 Εκπομπή “Topspin” (Μ)
21.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

COSMOTE sport7HD
20.00 Αγώνας UEFA Europa League (Z)
22.05 Αγώνας UEFA Europa League (Z)

COSMOTE sport8HD
20.00 Αγώνας UEFA Europa League (Z)
22.05 Αγώνας UEFA Europa League (Z)


Παρασκευή 10.03.17
COSMOTE sport1HD
14.30 Αγώνας UEFA Europa League (Μ)
16.30 Αγώνας UEFA Europa League (Μ)
18.30 Αγώνας UEFA Europa League (Μ)
21.30 Λεβερκούζεν-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTE sport2HD
00.05 Εκπομπή, UEFA Champions League Show (Ζ)
17.00 Μίλαν-Κιέβο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Ουντινέζε-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Εσπανιόλ-Λας Πάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTE sport3HD
15.00 Άουγκσμπουργκ-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)
21.45 Γιουβέντους-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” (M)

COSMOTE sport4HD
03.00 Oklahoma City Thunder-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Ζ)
14.00 Αγώνας Τουρκικού Πρωταθλήματος Μπάσκετ (Μ)
19.00 Εκπομπή “Pick n Roll” (Μ)
21.35 Oklahoma City Thunder-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTE sport5HD
16.35 Specials, Race of Champions Nations Cup (Μ)
21.00 2005 Laguna Seca, USA, MotoGP Classics (Μ)
22.00 Moto2 & Moto3, Ανασκόπηση της σεζόν (Μ)
23.00 Atlanta Folds of Honor Quik Trip 500, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTE sport6HD
08.30 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό (Μ)
21.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

COSMOTE sport7HD
19.30 Στουτγκάρδη-Μπόχουμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)

Σάββατο 11.03.17
COSMOTE sport1HD
14.30 Μάντσεστερ Σίτι-Στόουκ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Κρίσταλ Πάλας-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Άρσεναλ-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Τζένοα-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTE sport2HD
14.00 Βαλένθια-Σπόρτινγκ Χιχόν, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Σεβίλη-Λεγκανές, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Μάλαγα-Αλαβές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Γρανάδα-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTE sport3HD
14.00 Ανόβερο-Μόναχο 1860, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30  Μπάγερν Μονάχου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Ίνγκολσταντ-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Έβερτον-Γουέστ Μπρομ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Χαλ-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTE sport4HD
03.00 Minnesota Timberwolves-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Ζ)
16.30 Χέρτα Βερολίνου-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.05 Minnesota Timberwolves-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTE sport5HD
15.00 2005 Laguna Seca, USA, MotoGP Classics (Μ)
16.30 Λειψία-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 GP Confidential, Pre Season Lunch Cars (M)
19.30 Atlanta Folds of Honor Quik Trip 500, NASCAR Cup Series, Αγώνας (Μ)

COSMOTE sport6HD
13.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό (Μ)
21.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

COSMOTE sport7HD
16.30 Φράιμπουργκ-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Μπόρνμουθ-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTE sport8HD
16.30 Ντάρμσταντ-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Βεσπρέμ-Φλένσμπουργκ, VELUX EHF Champions League (Z)

22.00 Μίντλεσμπρο-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)