Νέα Ενημέρωση 08/02:
Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "08 - 19 Φεβρουαρίου"...
...
...
...
Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "08 - 19 Φεβρουαρίου"...
...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(08 - 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ)
...
08/02
02:00 NCAA College Basketball, Villanova Wildcats - Georgetown
Hoyas (FOX Sports HD)
11:00 ICE HOCKEY: Universiade in Almaty, Kazakhstan
(Eurosport2)
12:45 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: World Grand Prix, United Kingdom (Eurosport2)
19:00 BASKETBALL, Eurocup: Vilnius - Zenit St
Petersburg (Eurosport2)
19:00 Basketball Champions League: Γιουβέντους-ΑΕΚ
(Novasports2HD)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Νις-Σεντ Ετιέν (Novasports3HD)
21:00 Basketball Champions League: Σκαϊλαινερς-Καρσίγιακα
(Novasports4HD)
21:00 SNOOKER: World Grand Prix, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Basketball Champions League: Σάσαρι-Νίμπουρκ
(Novasports2HD)
21:30 BASKETBALL, Eurocup: Gran Canaria -
Fuenlabrada (Eurosport2)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο: Ντόρτμουντ-Χέρτα (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν - Λιλ
(Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Γκινγκάμπ
(Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________________________
09/02
06:00 NCAA College Basketball, Arizona - Stanford
Cardinal (FOX Sports HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen,
Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Αρμάνι Μιλάνο
(Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Ερυθρός Αστέρας
(Novasports2HD)
20:45 SNOOKER: World Grand Prix, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 2017 Premier League Darts, Nottingham (FOX
Sports HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Μπασκόνια
(Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________
10/02
02:00 NHL, New York Rangers - Nashville Predators (FOX
Sports HD)
10:45 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: World Grand Prix , United Kingdom (Eurosport2)
15:30 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen,
Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Φενερμπαχτσέ
(Novasports3HD)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζαλγκίρις
(Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: World Grand Prix , United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Παρί ΣΖ (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αναντόλου Εφές
(Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Γαλατασαράι
(Novasports4HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________
Το
ντέρμπι του βόλεϊ Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ στα κανάλια Novasports!
Δείτε
live
το Σάββατο 11/2 τον
αγώνα για τη Volley
League
Πάμε Στοίχημα
Οι συνδρομητές των καναλιών Novasports
το
Σάββατο 12 Φεβρουαρίου στις 18:00 θα έχουν την ευκαιρία να
παρακολουθήσουν ζωντανά και αποκλειστικά από το Novasports4HD,
το ντέρμπι Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ για
την 16η αγωνιστική της Volley
League
Πάμε Στοίχημα.
Ο αγώνας (#LoveVolleyball) θα προβληθεί
και από την υπηρεσία NovaGO, αλλά
και από το Web TV του Novasports.gr (διαθέσιμο σε συνδρομητές
Forthnet/Nova). Στην περιγραφή θα
είναι ο Παντελής Λώλης και στο ρεπορτάζ ο Ηλίας Παπαϊωάννου.
11/02
02:00 NHL, Minnesota Wild - Tampa Bay Lightning (FOX
Sports HD)
09:30 SKI JUMPING: World Cup in Sapporo, Japan
(Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 Ski Classics Toblach-Cortina (FOX Sports HD)
10:45 SKI JUMPING: World Cup in Sapporo, Japan (Eurosport2)
11:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in idre,
Sweden (Eurosport2)
12:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Bokwang,
South Korea (Eurosport2)
12:45 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Feldberg, Germany
(Eurosport2)
15:00 SNOOKER: World Grand Prix, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: World Grand Prix, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League: Βέροια-Πανιώνιος (Novasports3HD)
15:30 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen,
Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
17:15 Super League: Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος
(Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Γκινγκάμπ-Λιόν
(Novasports3HD)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα:
Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports4HD)
19:30 Super League: Ολυμπιακός-ΑΕΛ (Novasports2HD)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NHL, Ottawa Senators - New York Islanders (FOX
Sports HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Εστορίλ-Π. Φερέιρα
(Novasports3HD)
20:45 SNOOKER: World Grand Prix, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μετς (Novasports1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Γκιμαράες-Πόρτο
(Novasports3HD)
23:30 NCAA College Basketball, Utah Utes - Washington
Huskies (FOX Sports HD)
____________________________________________________________________________________________________
12/02
09:00 EQUESTRIANISM: Hong Kong Masters in Hong Kong,
Hong Kong (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen,
Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in idre,
Sweden (Eurosport2)
12:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Feldberg, Germany
(Eurosport2)
15:00 SNOOKER: World Grand Prix, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League: ΑΟΚ - Λεβαδειακός (Novasports2HD)
15:30 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen,
Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
17:30 STOIXIMAN.GR Basket League: Κύμη Seajets-Παναθηναϊκός
Superfoods (Novasports3HD)
17:15 Super League: Ξάνθη-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:15 Super League: Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports4HD)
19:30 Super League: Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
19:30 NHL, New Jersey Devils - San Jose Sharks (FOX
Sports HD)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα:
Μορεϊρένσε-Σπόρτινγκ (Novasports2HD)
20:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Québec,
Canada (Eurosport2)
20:50 SNOOKER: World Grand Prix, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μαρσέιγ
(Novasports2HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Mποαβίστα-Μπράγκα
(Novasports3HD)
24:00 NCAA College Basketball, UCLA Bruins - Oregon State
Beavers (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________
13/02
10:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport2)
16:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Κολοσσός H Hotels-Ολυμπιακός
(Novasports2HD)
19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
19:30 Super League: Ηρακλής-ΑΕΚ (Novasports1HD)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ρίο Αβε-Μαρίτιμο
(Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________
14/02
12:45 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SKI JUMPING: World Cup in Pyeong Chang, South
Korea (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport2)
18:00 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports1HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)
19:00 FINA World League Ανδρών: Ελλάδα-Κροατία (Novasports2HD)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________________________
15/02
02:00 NHL Regular Season, Pittsburgh Penguins - Vancouver
Canucks (FOX Sports HD)
10:00 SKI JUMPING: World Cup in Pyeong Chang, South
Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 SKI JUMPING: World Cup in Pyeong Chang, South
Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen,
Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport2)
16:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Ρέθυμνο Cretan Kings-AEK (Novasports1HD)
16:30 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό
(Novasports2HD)
16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)
19:30 STOIXIMAN.GR Basket League: Παναθηναϊκός Superfoods-Δόξα Λευκάδας (Novasports2HD)
19:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport2)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________
16/02
01:30 NCAA College Basketball, Providence Friars - Xavier
Musketeers (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Butler Bulldogs - St.
John's Red Storm (FOX Sports HD)
10:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:45 SKI JUMPING: World Cup in Pyeong Chang, South
Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen,
Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)
19:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport2)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports1HD)
21:00 2017 Premier League of Darts, Leeds (FOX
Sports HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff, United
Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
____________________________________________________________________________________________________
17/02
02:00 NHL Regular Season, New York Islanders - New
York Rangers (FOX Sports HD)
10:15 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 FIGURE SKATING: Four Continents Championships
in Gangneung City, South Korea (Eurosport2)
13:45 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen,
Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)
19:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport2)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπαστιά-Μονακό
(Novasports2HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Τοντέλα
(Novasports1HD)
____________________________________________________________________________________________________
18/02
05:00 NCAA College Basketball, Stanford Cardinal -
California Golden Bears (FOX Sports HD)
09:30 Ski Classics 2016-2017, 8, Jizerska Padesatka
(FOX Sports HD)
09:30 LUGE: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)
10:15 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Otepaa,
Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 FIGURE SKATING: Four Continents Championships
in Gangneung City, South Korea (Eurosport2)
13:45 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen,
Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League: Ατρόμητος-Ξάνθη (Novasports3HD)
16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
17:00 Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου: Γουλβς-Τσέλσι (Novasports1HD)
17:15 Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΟΚ
(Novasports3HD)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: ΠΑΟΚ-Κηφισιά (Novasports4HD)
18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)
19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
19:00 LEN Champions League: Βουδαπέστη-Ολυμπιακός
(Novasports5HD)
19:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport2)
19:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League: Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός
(Novasports1HD)
19:30 Αγγλικό Κύπελλο: Χάντερσφιλντ-Μάντσεστερ Σίτι (Novasports2HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 NHL Regular Season, Detroit Red Wings -
Washington Capitals (FOX Sports HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Νις (Novasports4HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Ρίο Αβε
(Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________
19/02
10:30 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Otepaa,
Estonia (Eurosport2)
12:15 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen,
Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Otepaa,
Estonia (Eurosport2)
13:45 ALPINE SKIING: World Championship in St
Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen,
Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League: Πανιώνιος-Ηρακλής (Novasports2HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
17:00 Αγγλικό Κύπελλο: Φάση των «16» (Novasports5HD)
17:15 Super League: ΠΑΟΚ-Βέροια (Novasports2HD)
17:15 Super League: Παναιτωλικός-Πλατανιάς (Novasports3HD)
18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)
19:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport2)
19:30 NHL Regular Season, New York Rangers -
Washington Capitals (FOX Sports HD)
19:30 Super League: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Cardiff,
United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 NHL Regular Season, Pittsburgh Penguins -
Detroit Red Wings (FOX Sports HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Τουλούζ (Novasports2HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Mπράγκα-Μπενφίκα
(Novasports3HD)