24/2/17

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Νovasports, Eurosport και Fox Sports HD: "01 - 12 Μαρτίου"…

Νέα Ενημέρωση 25/02:
Η προσπάθεια των τριών ελληνικών ομάδων για διάκριση στο Basketball Champions League στα κανάλια Novasports!
Η Super League στα κανάλια Novasports!
Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "01 - 12 Μαρτίου"...


...
Η προσπάθεια των τριών ελληνικών ομάδων για διάκριση στο Basketball Champions League στα κανάλια Novasports!

Δείτε
live την Τρίτη 28/2 και την Τετάρτη 1/3 τις πρώτες αναμετρήσεις ΑΕΚ – Μονακό και Άρης – Βιλερμπάν για τη φάση των «16» - Σε μαγνητοσκόπηση την Τρίτη 28/2 ο αγώνας ΠΑΟΚ - Τενερίφη  

Τρεις ελληνικές ομάδες προκρίθηκαν στους «16» του Basketball Champions League και τα κανάλια Novasports θα είναι εκεί στη «μάχη» για διάκριση! Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova την Τρίτη 28 Φεβρουαρίου και την Τετάρτη 1η Μαρτίου, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ζωντανά και αποκλειστικά τους πρώτους αγώνες ΑΕΚ - Μονακό και Άρης - Βιλερμπάν για τη φάση των «16» της νέας μεγάλης διοργάνωσης στο χώρο του μπάσκετ, του Basketball Champions League. Παράλληλα, την Τρίτη 28 Φεβρουαρίου θα προβληθεί σε μαγνητοσκόπηση και ο πρώτος αγώνας ΠΑΟΚ – Τενερίφη. Οι αγώνες (#LoveBasketball) θα προβληθούν και από την πρωτοποριακή υπηρεσία NovaGO.

Η αρχή είναι την Τρίτη 28 Φεβρουαρίου στις 19:30 με την αναμέτρηση της ΑΕΚ με τη γαλλική Μονακό που θα μεταδοθεί ζωντανά και αποκλειστικά από το Novasports2HD και ηχητικά από το Novasports.gr. Στις 22:30 θα ακολουθήσει σε μαγνητοσκόπηση στο Novasports3HD η μετάδοση του αγώνα ΠΑΟΚ – Τενερίφη.

Η συνέχεια είναι την Τετάρτη 1η Μαρτίου στις 19:30 με το παιχνίδι του Άρη απέναντι στη γαλλική Βιλερμπάν που θα καλυφθεί ζωντανά και αποκλειστικά από το Novasports2HD και ηχητικά από το Novasports.gr. Τέλος στις 21:30 θα προβληθεί στο Novasports3HD ο πρώτος αγώνας Ντιναμό Σάσαρι – Λε Μαν.


Novasports. Όλα για την ομάδα σου!

Η Super League στα κανάλια Novasports!
Δείτε live τo τριήμερο 25-27/2 τις αναμετρήσεις της 22ης αγωνιστικής
Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova, το τριήμερο Σάββατο 25 Φεβρουαρίου – Καθαρά Δευτέρα 27 Φεβρουαρίου θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ζωντανά, αποκλειστικά και σε εικόνα υψηλής ευκρίνειας, τους αγώνες, Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης, ΑΟΚ – Παναιτωλικός, Ξάνθη – Παναθηναϊκός, ΑΕΚ – ΑΕΛ, Ηρακλής – ΠΑΟΚ, Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα, Ολυμπιακός – Πανιώνιος και Βέροια - Ατρόμητος για την 22η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League. Όλες οι αναμετρήσεις, θα προβληθούν και από την πρωτοποριακή υπηρεσία NovaGO.
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου
·         15:00 Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης (#PLATAST), Novasports2HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Γρηγόρη Παπαβασιλείου και ρεπορτάζ του Γιώργου Αργυρόγλου
·         17:15 ΑΟΚ - Παναιτωλικός (#AOKPAN), Novasports1HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Δημήτρη Κανελλάκη και ρεπορτάζ του Γιώργου Μαρκόπουλου
·         19:30 Ξάνθη - Παναθηναϊκός (#AOXPAO), Novasports2HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Άγγελου Στυλιάδη και ρεπορτάζ του Κωστή Μπότσαρη και του Νίκου Τζουάννη
·         21:30 Παίζουμε Ελλάδα, Novasports2HD με τους  Ηλία Βλάχο και Αντώνη Καρπετόπουλο
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου
·         15:00 ΑΕΚ - ΑΕΛ (#AEKAEL), Novasports2HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Ηλία Βλάχου και ρεπορτάζ του Μανώλη Βογιατζάκη και του Αποστόλη Νταλούκα
·         16:00 Παίζουμε Ελλάδα, Novasports1HD με τους Γρηγόρη Παπαβασιλείου, Γιαννίκο Δούσκα και Λίλα Κουντουριώτη
·         17:15 Ηρακλής - ΠΑΟΚ (#IRAPAOK), Novasports2HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή των Δημήτρη Κανελλάκη και Γιώργου Λιώρη και ρεπορτάζ των Ευγένιου Δαδαλιάρα και Κωστή Μπότσαρη
·         17:15 Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα (#LEVPAS), Novasports4HD και από το Web TV του Novasports.gr (διαθέσιμο σε συνδρομητές Forthnet/Nova) σε περιγραφή του Μιχάλη Κατσαφάδου και ρεπορτάζ του Γιώργου Αργυρόγλου
·         19:30 Ολυμπιακός - Πανιώνιος (#OLYPGSS), Novasports1HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Ισίδωρου Πρίντεζη και ρεπορτάζ του Νίκου Γαβαλά και του Γιώργου Βασιλείου
·         21:30 Παίζουμε Ελλάδα, Novasports1HD με τους Αντώνη Καρπετόπουλο, Γρηγόρη Παπαβασιλείου και Γιαννίκο Δούσκα
·         22:00 Best of Super League, Novasports24HD με όλα τα στιγμιότυπα από τη 22η αγωνιστική
Καθαρά Δευτέρα 27 Φεβρουαρίου
·         19:30 Βέροια – Ατρόμητος (#VERATR), Novasports1HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Γιάννη Πάγκου και ρεπορτάζ του Κωστή Μπότσαρη και του Ευγένιου Δαδαλιάρα  
Η Super League στο Novasports Online
Επίσης, οι Έλληνες που μένουν ή ταξιδεύουν στο εξωτερικό και δεν θέλουν να χάσουν στιγμή από τους αγώνες της αγαπημένης τους ομάδας, μπορούν να επισκεφθούν την καινοτόμα Pay Per View Υπηρεσία Novasports Online και να παρακολουθήσουν εύκολα και γρήγορα μέσω Laptop ή Desktop τους αγώνες της Super League Live αλλά και On Demand σε υψηλή ποιότητα και χωρίς δεσμεύσεις συμβολαίου.

Novasports. Όλα για την ομάδα σου! 
...


ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD   
(01 – 12 ΜΑΡΤΙΟΥ)


01/03
02:00 NHL Regular Season, New York Rangers - Washington Capitals (FOX Sports HD)
11:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 CYCLING: Grand Prix Le Samyn in Belgium (Eurosport2)
17:45 SKI JUMPING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Basketball Champions League: Άρης-Βιλερμπάν (Novasports2HD)
19:30 Γερμανικό Κύπελλο: Αμβούργο-Γκλάντμπαχ (Novasports5HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:30 Βasketball Champions League: Σάσαρι-Λε Μαν (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό Κύπελλο: Λάτσιο-Ρόμα (Novasports1HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο: Μπάγερν-Σάλκε (Novasports2HD)
21:45 Αγγλικό Κύπελλο: Μάντσεστερ Σίτι-Χάντερσφιλντ (Novasports4HD)
_____________________________________________________________________________________________________

02/03
03:00 NHL, Chicago Blackhawks - Pittsburgh Penguins (FOX Sports HD)
06:00 NCAA College Basketball, UCLA Washington - Huskies (FOX Sports HD)
10:45 NRL, Broncos - Sharks (FOX Sports HD)
13:00 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 SKI JUMPING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις-Φενερμπαχτσέ (Novasports5HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μπάμπεργκ (Novasports3HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 2017 Premier League Darts (FOX Sports HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________

03/03
02:00 NHL, Boston Bruins - NY Rangers (FOX Sports HD)
10:30 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport2)
10:45 NRL, Storm - Bulldogs (FOX Sports HD)
11:45 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)
15:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
19:15 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Αναντόλου Εφές (Novasports1HD)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: 19η Αγωνιστική (Novasports2HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:15 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιόν (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)
22:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Μορεϊρένσε-Μποαβίστα (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________

04/03
04:00 ALPINE SKIING: World Cup in Jeongseon, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport2)
11:30 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 NRL, Roosters - Titans (FOX Sports HD)
13:15 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia (Eurosport2)
14:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 CYCLING: Strade Bianche , Italy (Eurosport2)
15:00 Super League: ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports2HD)
16:30 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)
17:00 SKI JUMPING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League: Παναιτωλικός-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Νανσί (Novasports3HD)
19:00 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 NCAA, College Basketball, Georgetown Hoyas - Villanova Wildcats (FOX Sports HD)
19:30 Super League: Παναθηναϊκός-Βέροια (Novasports2HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Νασιονάλ Μαδέιρα (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ντιζόν-Νις (Novasports1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
21:30 NCAA College Basketball, Marquette Golden Eagles - Creighton Bluejays (FOX Sports HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Φιρένσε-Μπενφίκα (Novasports3HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Los Angeles Galaxy - FC Dallas (Eurosport1/Eurosport1HD)

_____________________________________________________________________________________________________

05/03
02:00 NHL, New York Rangers - Montreal Canadiens (FOX Sports HD)
04:00 ALPINE SKIING: World Cup in Jeongseon, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:15 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia (Eurosport2)
11:30 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)
12:30 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia (Eurosport2)
14:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)
15:00 Super League: Ατρόμητος-Ηρακλής (Novasports2HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
16:00 Μπάσκετ Α1 Γυναικών: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports5HD)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)
17:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Παναθηναϊκός Superfoods-Άρης (Novasports3HD)
17:15 Super League: Ξάνθη-Πλατανιάς (Novasports2HD)
17:15 Super League: Αστέρας Τρίπολης-ΑΟΚ (Novasports4HD)
18:00 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Ναντ (Novasports2HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Γκιμαράες (Novasports3HD)
24:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Orlando City SC - New York City FC (Eurosport1/Eurosport1HD)

_____________________________________________________________________________________________________

06/03
11:30 World Baseball Classic, South Korea - Israel (FOX Sports HD)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
19:30 Super League: Πανιώνιος-ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Εστορίλ-Ρίο Αβε (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________

07/03
02:30 NHL, Tampa Bay Lightning - New York Rangers (FOX Sports HD)
05:30 World Baseball Classic, Chinese Taipei - Israel (FOX Sports HD)
11:30 World Baseball Classic, Netherlands - South Korea (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports1HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League: Φάση των «16» Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports2HD)
20:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Tignes, France (Eurosport2)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League: Φάση των «16» Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________

08/03
11:30 World Baseball Classic, Netherlands - Chinese Taipei (FOX Sports HD)
14:00 FREESTYLE SKIING: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 FREESTYLE SKIING: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport2)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport2)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: 20ή Αγωνιστική (Novasports1HD)
19:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΝΟΒ-Ολυμπιακός (Novasports3HD)
19:00 Basketball Champions League: Φάση των «16» Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports2HD)
19:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Basketball Champions League: Φάση των «16» Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports2HD)
21:45 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

09/03
05:30 World Baseball Classic, Israel - Netherlands (FOX Sports HD)
11:30 World Baseball Classic, Chinese Taipei - South Korea (FOX Sports HD)
13:00 FREESTYLE SKIING: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 FREESTYLE SKIING: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport2)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports1HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Γαλατασαράι (Novasports2HD)
19:00 NCAA College Basketball, BIG EAST Quarter Final 1 (FOX Sports HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπασκόνια (Novasports3HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 2017 Premier League Darts – Glasgow (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ούνιξ Καζάν (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________

10/03
02:00 NCAA College Basketball, BIG EAST Quarter Final 3 (FOX Sports HD)
04:30 NCAA College Basketball, BIG EAST Quarter Final 4 (FOX Sports HD)
12:00 World Baseball Classic, Japan - China (FOX Sports HD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)
16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 SKI JUMPING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport2)
18:30 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 ALPINE SKIING: World Cup in Squaw Valley, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπάμπεργκ (Novasports1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport2)
21:45 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Νταρουσάφακα (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: 29η Αγωνιστική (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Αρούκα-Πόρτο (Novasports1HD)
22:45 ALPINE SKIING: World Cup in Squaw Valley, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports2HD)
___________________________________________________________________________________________________

11/03
01:30 NCAA College Basketball, BIG EAST Semi Final 1 (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Basketball, BIG EAST Semi Final 2 (FOX Sports HD)
08:30 NRL, Rabbitohs - Sea Eagles (FOX Sports HD)
08:30 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 Αγγλικό Κύπελλο: Μίντλεσμπρο-Χάντερσφιλντ/Μάντσεστερ Σίτι (Novasports1HD)
15:00 Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός (Novasports3HD)
15:00 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)
15:45 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports2HD)
16:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Ρέθυμνο Cretan Kings-ΠΑΟΚ (Novasports4HD)
17:00 SKI JUMPING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport2)
17:15 Super League: Πανιώνιος-ΑΕΛ (Novasports1HD)
18:00 Euro League Πόλο Γυναικών: Ολυμπιακός-Πάντοβα (Novasports3HD)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: 21η Αγωνιστική (Novasports5HD)
19:00 World Baseball Classic, Canada - Colombia (FOX Sports HD)
19:30 ALPINE SKIING: World Cup in Squaw Valley, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League: Ηρακλής-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
19:30 Αγγλικό Κύπελλο: Αρσεναλ-Λίνκολν (Novasports1HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ντεπορτίβο Τσάβες-Μπράγκα (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: 29η Αγωνιστική (Novasports5HD)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Τοντέλα-Σπόρτινγκ (Novasports1HD)
22:45 ALPINE SKIING: World Cup in Squaw Valley, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
____________________________________________________________________________________________________

12/03
00:30 NCAA College Basketball, BIG EAST Final (FOX Sports HD)
05:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 1 (FOX Sports HD)
09:30 SUPERSPORT: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 SKI JUMPING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport2)
12:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 2 (FOX Sports HD)
12:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport2)
14:30 BIATHLON: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport2)
15:00 Super League: Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports2HD)
15:30 SKI JUMPING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
16:00 Αγγλικό Κύπελλο: Τότεναμ-Μίλγουολ (Novasports5HD)
17:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Απόλλων Πάτρας Carna-Παναθηναϊκός Superfoods (Novasports3HD)
17:00 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League: AOK-Ξάνθη (Novasports2HD)
17:15 Super League: Πλατανιάς-Βέροια (Novasports4HD)
18:30 World Baseball Classic, Colombia - Dominican Republic (FOX Sports HD)
19:30 Super League: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
20:00 FOOTBALL: Major League Soccer, New York City FC - DC United (Eurosport2)
21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:30 World Baseball Classic, Puerto Rico - Italy (FOX Sports HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: 29η Αγωνιστική (Novasports2HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Γκιμαράες-Εστορίλ (Novasports3HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

13/03
01:00 World Baseball Classic, USA – Canada (FOX Sports HD)
04:00 World Baseball Classic, Venezuela - Mexico (FOX Sports HD)
12:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 3 (FOX Sports HD)
13:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 SKI JUMPING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
____________________________________________________________________________________________________

14/03
01:00 NHL, Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets (FOX Sports HD)
10:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 4 (FOX Sports HD)
14:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 SKI JUMPING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

15/03
03:00 World Baseball Classic, Second Round Pool F Game 1 (FOX Sports HD)
05:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 5 (FOX Sports HD)
10:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 World Baseball Classic, Second Round Pool E Game 6 (FOX Sports HD)
14:00 SNOWBOARD: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Trondheim, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 CYCLING: NOKERE KOERSE, Belgium (Eurosport2)
17:15 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 SKI JUMPING: World Cup in Trondheim, Norway (Eurosport2)
18:45 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)