Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "21 Ιουνίου - 05 Ιουλίου"...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(21 ΙΟΥΝΙΟΥ - 05 ΙΟΥΛΙΟΥ)
21/06
02:30 MLB, Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates (FOX
Sports HD)
12:30 NRL, State of Origin 2, Queensland - New South
Wales (FOX Sports HD)
20:00 America's Cup 2017, Red Bull Youth Cup Finals,
Day 2 (FOX Sports HD)
____________________________________________________________________________________________________
22/06
03:00 MLB, Texas
Rangers - Toronto Blue Jays (FOX Sports HD)
20:00 MLB, Philadelphia Phillies - St. Louis
Cardinals (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________
23/06
11:00 SNOOKER: Riga Masters in Riga, Latvia (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:50 NRL, Titans - Tigers (FOX Sports HD)
17:45 ATHLETICS: European Team Championships in
Lille, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00
Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου Ολυμπιακός – Βάτενς (Νοvasports1HD)
19:00 Modern Pentathlon World Cup Finals 2017 -
Men's Final (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________
24/06
02:00 NHL Entry Draft 2017, 1 (FOX Sports HD)
03:00 MLB, St. Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates (FOX
Sports HD)
05:30 Διεθνές Μeeting Στίβου US Championship
Σακραμέντο/ΗΠΑ 1η Μέρα (Novasports3HD)
08:00 NRL, Panthers - Cowboys (FOX Sports HD)
11:00 SNOOKER: Riga Masters in Riga, Latvia (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις Ημιτελικά (Novasports1HD)
14:45 Moto: FIM Endurance World Championship in
Orechova Poton, Slovakia (Eurosport2)
15:00 ATHLETICS: European Team Championships in
Lille, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Πόλο Ανδρών FINA World League Θέσεις 5-8 (Novasports2HD)
17:00 NHL Entry Draft 2017, 2 (FOX Sports HD)
17:20 Πόλο Ανδρών FINA World League Θέσεις 5-8 (Novasports2HD)
17:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in
Vila-Real, Portugal (Eurosport2)
18:30 SNOOKER: Riga Masters in Riga, Latvia (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in
Vila-Real, Portugal (Eurosport2)
18:40 Πόλο Ανδρών FINA World League
Α’Ημιτελικός (Novasports2HD)
19:00 Moto: FIM Endurance World Championship in
Orechova Poton, Slovakia (Eurosport2)
20:00 America's Cup 2017, Day 3 (FOX Sports HD)
20:00 Πόλο Ανδρών FINA World League
Β’Ημιτελικός (Novasports2HD)
20:30 FOOTBALL: Major League Soccer, New York Red
Bulls - New York City FC (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Διεθνές Μeeting Στίβου US Championship
Σακραμέντο/ΗΠΑ 2η Μέρα (Novasports3HD)
22:30 CAR RACING: Blancpain Endurance Series in Le
Castellet, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 MLB, Miami Marlins - Chicago Cubs (FOX Sports
HD)
_____________________________________________________________________________________________________
25/06
09:00 NRL, Sea Eagles - Sharks (FOX Sports HD)
11:00 SNOOKER: Riga Masters in Riga, Latvia (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 Πόλο Ανδρών FINA World League Θέσεις 7-8 (Novasports2HD)
13:20 Πόλο Ανδρών FINA World League Θέσεις 5-6 (Novasports2HD)
13:45 CAR RACING: ETC Cup in Vila-Real, Portugal (Eurosport2)
14:40 Πόλο Ανδρών FINA World League Μικρός
Τελικός (Novasports2HD)
15:00
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις Τελικοί (Novasports1HD)
15:00 Beach
Volley League 2017 (Νοvasports4HD)
15:00 ATHLETICS: European Team Championships in
Lille, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 CAR RACING: ETC Cup in Vila-Real, Portugal (Eurosport2)
16:00 SNOOKER: Riga Masters in Riga, Latvia (Eurosport2)
16:00 Πόλο Ανδρών FINA World League Τελικός (Novasports2HD)
17:00 Θερινό Open Κολύμβησης TBC (Νοvasports3HD)
18:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in
Vila-Real, Portugal (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in
Vila-Real, Portugal (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 America's Cup 2017, Day 4 (FOX Sports HD)
20:30 SNOOKER: Riga Masters in Riga, Latvia (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Διεθνές Μeeting Στίβου US Championship
Σακραμέντο/ΗΠΑ 3η Μέρα (Novasports3HD)
23:30 MLB, San Diego Padres - Detroit Tigers (FOX
Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________
26/06
13:00 TENNIS: ATP Tournament in Eastbourne, England (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00
Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου Ολυμπιακός – Λουντογκόρετς (Novasports1HD)
20:00 America's Cup 2017, Day 5 (FOX Sports HD)
22:30 MLB, Arizona Diamondbacks - Philadelphia
Phillies (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________
27/06
03:00 BIG3 Week 1 (FOX Sports HD)
13:00 TENNIS: ATP Tournament in Eastbourne, England (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 America's Cup 2017, Day 6 Tampa Bay Rays
_____________________________________________________________________________________________________
28/06
03:00 MLB, Chicago White Sox - New York Yankees (FOX
Sports HD)
13:00 TENNIS: ATP Tournament in Eastbourne, England (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Διεθνές
Meeting Στίβου IAAF World Challenge League Οστράβα (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________
29/06
02:00 MLB, Pittsburgh Pirates - Tampa Bay Rays (FOX
Sports HD)
12:50 NRL, Bulldogs - Eels (FOX Sports HD)
13:00 TENNIS: ATP Tournament in Eastbourne, England (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 TENNIS: ATP Tournament in Eastbourne, (Eurosport2)
19:15 CYCLING: Tour de France (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Detroit Tigers - Kansas City Royals (FOX
Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________
30/06
12:50 NRL, Storm - Broncos (FOX Sports HD)
17:00 TENNIS: ATP Tournament in Eastbourne, England (Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________________________
01/07
02:00 MLB, Cincinnati Reds - Chicago Cubs (FOX
Sports HD)
15:45 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 TENNIS: ATP Tournament in Eastbourne, (Eurosport2)
16:15 CYCLING: Tour de France (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB, Chicago White Sox - Texas Rangers (FOX
Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________
02/07
09:00 NRL, Panthers - Rabbitohs (FOX Sports HD)
13:15 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 CYCLING: Tour de France (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SUPERBIKE: British Championship in Snetterton,
England (Eurosport2)
16:00 F1H2O World Championship, 1, Grand Prix of
France (FOX Sports HD)
18:15 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 FOOTBALL: UEFA European Under-19 Championship
in Georgia (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 MOTOCROSS: World Championship in Agueda,
Portugal (Eurosport2)
20:00 MLB, Detroit Tigers - Cleveland Indians (FOX
Sports HD)
00:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
_____________________________________________________________________________________________________
03/07
08:00 SNOOKER: World Cup , China (Eurosport2)
13:15 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 CYCLING: Tour de France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 SNOOKER: World Cup , China (Eurosport2)
18:30 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 FOOTBALL: UEFA European Under-19 Championship
in Georgia (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB, Milwaukee Brewers - Baltimore Orioles (FOX
Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________
04/07
08:00 SNOOKER: World Cup , China (Eurosport2)
13:00 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 CYCLING: Tour de France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 SNOOKER: World Cup , China (Eurosport2)
18:15 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB, Minnesota Twins - Los Angeles Angels (FOX
Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________
05/07
08:00 SNOOKER: World Cup , China (Eurosport2)
14:00 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 CYCLING: Tour de France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 SNOOKER: World Cup , China (Eurosport2)
18:15 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 FOOTBALL: UEFA European Under-19 Championship
in Georgia (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, New York Yankees - Toronto Blue Jays (FOX
Sports HD)