Τελευταία ενημέρωση 19/09:
Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "20 Σεπτεμβρίου - 01 Οκτωβρίου"...
...
Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "20 Σεπτεμβρίου - 01 Οκτωβρίου"...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ – 1η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ)
20/09
02:00 MLB, Pirates - Brewers (FOX Sports HD)
09:30 SNOOKER: World Open, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 CYCLING: Road World Championship in Bergen,
Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 SNOOKER: World Open, China (Eurosport2)
15:00 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Moselle Open
Μετς/Γαλλίας (Novasports4HD)
20:00 MLB, Yankees - Twins (FOX Sports HD)
21:45 League Cup Αγγλίας EFL Carabao Cup 3oς
Γύρος Τσέλσι – Νότινγχαμ Φόρεστ (Novasports2HD)
21:45 League Cup Αγγλίας EFL Carabao Cup 3oς Γύρος
Αρσεναλ – Ντονκάστερ (Novasports5HD)
22:00 League Cup Αγγλίας EFL Carabao Cup 3oς Γύρος
Mάντσεστερ Γιουν. – Μπέρτον
(Novasports1HD)
22:00 League Cup Αγγλίας EFL Carabao Cup 3oς Γύρος
Γ.Μπρόμιτς – Μάντσεστερ Σίτι (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________________________
21/09
02:00 MLB, Rays - Cubs (FOX Sports HD)
09:30 SNOOKER: World Open, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 TENNIS: ATP Tournament in St Petersburg,
Russia (Eurosport2)
14:30 SNOOKER: World Open, China
(Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Moselle Open
Μετς/Γαλλίας (Novasports4HD)
17:30 TENNIS: ATP Tournament in St Petersburg,
Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:50 WAFU Cup of Nations (FOX Sports HD)
20:50 WAFU Cup of Nations (FOX Sports HD)
____________________________________________________________________________________________________
22/09
03:25 NFL, 49ers - Rams (FOX Sports HD)
09:00 SNOOKER: World Open, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 CYCLING: Road World Championship in Bergen,
Norway (Eurosport2)
12:30 CYCLING: Road World Championship in Bergen,
Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 NRL, Preliminary Final (FOX Sports HD)
13:00 TENNIS: ATP Tournament in St Petersburg,
Russia (Eurosport2)
14:30 SNOOKER: World Open, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Moselle Open Μετς/Γαλλίας Προημιτελικοί (Novasports4HD)
17:30 CYCLING: Road World Championship in Bergen,
Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 TENNIS: ATP Tournament in St Petersburg,
Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 7η
Αγωνιστική Λιλ – Μονακό (Νovasports1HD)
____________________________________________________________________________________________________
23/09
02:00 MLB, Preliminary Final (FOX Sports HD)
09:00 SNOOKER: World Open, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 CYCLING: Road World Championship in Bergen,
Norway (Eurosport2)
12:30 CYCLING: Road World Championship in Bergen,
Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:40 NRL, Cowboys - Roosters (FOX Sports HD)
14:00 TENNIS: ATP Tournament in St Petersburg,
Russia (Eurosport2)
14:30 SNOOKER: World Open, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 Moselle Open Mετς/Γαλλίας Ημιτελικοί (Novasports4HD)
16:00 Super League Σουρωτή 5η Αγωνιστική Απόλλων
Σμύρνης – Πλατανιάς (Novasports3HD)
17:00 Championship Aγγλίας Football League 9η
Αγωνιστική Ντέρμπι – Μπέρμιγχαμ (Novasports5HD)
17:00 CYCLING: Road World Championship in Bergen,
Norway (Eurosport2)
17:30 H Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 7η
Αγωνιστική Μονπελιέ – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports3HD)
18:15 Super League Σουρωτή 5η Αγωνιστική
Ατρόμητος Αθηνών – ΠΑΣ Λαμία (Novasports1HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 9η
Αγωνιστική Αστον Βίλλα – Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports5HD)
20:00 MLB, Brewers - Cubs (FOX Sports HD)
20:30 Super League Σουρωτή 5η Αγωνιστική
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
20:45 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 6η
Αγωνιστική Φέγενορντ – Μπρέντα (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 7η
Αγωνιστική Λιόν – Ντιζόν (Novasports2HD)
22:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
22:30 H Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
23:00 MLB, Mariners - Indians (FOX Sports HD)
24:00 FOOTBALL: Major League Soccer, New England
Revolution - Toronto FC (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________
24/09
09:00 SNOOKER: World Open, China (Eurosport2)
11:00 CYCLING: Road World Championship in Bergen,
Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 SNOOKER: World Open, China (Eurosport2)
15:15 Championship Aγγλίας Football League 9η Αγωνιστική Σέφιλντ Γουένσντει – Σέφιλντ Γιουν. (Novasports5HD)
15:30 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 6η Αγωνιστική Αγιαξ – Φίτεσε (Novasports3HD)
16:00 Super League Σουρωτή 5η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
16:30 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 Moselle Open Mετς/Γαλλίας Tελικός (Novasports4HD)
18:15 Super League Σουρωτή 5η Αγωνιστική Πανιώνιος – ΑΕΛ
(Novasports2HD)
18:15 Super League Σουρωτή 5η Αγωνιστική ΑΟΚ – Λεβαδειακός (Novasports3HD)
17:15 H Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
20:00 NFL, Eagles - Giants (FOX Sports HD)
20:30 Super League Σουρωτή 5η Αγωνιστική ΑΕΚ –
Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy
(Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 7η
Αγωνιστική Μαρσέιγ – Τουλούζ (Novasports2HD)
22:30 H Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
23:25 NFL, Chargers - Chiefs (FOX Sports HD)
24:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________________________
25/09
18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή
2017-2018 5η Αγωνιστική ΑΟ Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
20:00 MLB, Yankees - Royals (FOX Sports HD)
23:00 MLB, Mets - Braves (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________
26/09
03:30 NFL, Cardinals - Cowboys (FOX Sports HD)
____________________________________________________________________________________________________
27/09
02:00 MLB, Indians - Twins (FOX Sports HD)
21:00 MLB, Rangers - Astros (FOX Sports HD)
____________________________________________________________________________________________________
28/09
23:00 MLB, Brewers - Reds (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________
29/09
03:25 NFL, Packers - Bears (FOX Sports HD)
20:00 MLB, Yankees - Blue Jays (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 8η
Αγωνιστική Μονακό – Μονπελιέ (Novasports1HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 11η
Αγωνιστική ΚΠΡ – Φούλαμ (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________
30/09
10:00 F1H2O World Championship, Grand Prix of
Liuzhou, China – Qualifying (FOX Sports HD)
11:30 SUPERBIKE: World Championship in Magny-Cours,
France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 SUPERBIKE: World Championship in Magny-Cours,
France (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Super League Σουρωτή 6η Αγωνιστική
Πλατανιάς - Παναιτωλικός (Novasports3HD)
16:30 CYCLING: Italian Cup, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Championship Αγγλίας
Football League 9η Αγωνιστική Ιπσουιτς – Μπρίστολ Σίτι (Novasports5HD)
17:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 8η
Αγωνιστική Παρί Σ.Ζερμέν - Μπορντό (Novasports4HD)
18:15 Super League Σουρωτή 6η Αγωνιστική
Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
20:30 Super League Σουρωτή 6η Αγωνιστική ΑΕΛ –
ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 7η
Αγωνιστική Αϊντχόφεν – Βίλεμ (Νοvasports3HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 8η
Αγωνιστική Ρεν – Καέν (Novasports1HD)
22:30 Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports1HD)
23:00 MLB, Giants - Padres (FOX Sports HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Orlando City SC
- Dallas (Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________________________
01/10
09:45 CYCLING: Tour of Almaty, Kazakhstan (Eurosport2)
12:30 SUPERSPORT: World Championship in Magny-Cours,
France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 SUPERBIKE: World Championship in Magny-Cours,
France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 Championship Αγγλίας
Football League 9η Αγωνιστική Σέφιλντ – Γουένσντεϊ - Λιντς (Novasports4HD)
15:00 SKI JUMPING: Summer Grand Prix in Hinzenbach,
Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 SUPERSPORT 300: World Championship in
Magny-Cours, France (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 7η
Αγωνιστική Χερενφέϊν – Αγιαξ (Novasports3HD)
15:45 CYCLING: Italian Cup, Italy (Eurosport2)
16:00 Super League Σουρωτή 6η Αγωνιστική
Ολυμπιακός - Ατρόμητος (Novasports2HD)
16:45 CYCLING: Eurometropole, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports1HD)
17:30 CAR RACING: Blancpain Endurance Series in
Barcelona, Spain (Eurosport2)
18:15 Super League Σουρωτή 6η Αγωνιστική ΑΟΚ – ΑΟ Ξάνθη
(Novasports2HD)
18:15 Super League Σουρωτή 6η Αγωνιστική
Λεβαδειακός – Απόλλων Σμύρνης
(Novasports3HD)
20:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Philadelphia
Union - Seattle Sounders (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Super League Σουρωτή 6η Αγωνιστική Aστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 8η
Αγωνιστική Νις – Μαρσέιγ (Novasports2HD)
22:30 Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports1HD)