Τελευταία ενημέρωση 19/10:
Η «μάχη» του Στέφανου Τσιτσιπά στα προημιτελικά του European Open αποκλειστικά στην COSMOTE TV
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών "COSMOTESPORT 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/ 6HD/7HD/8HD" (το χρονικό διάστημα "29 Οκτωβρίου - 04 Νοεμβρίου"...
Nicolas A.
COSMOTESPORT Highlights "29 Οκτωβρίου - 04 Νοεμβρίου"…
Κυριακή 29.10.17
Η «μάχη» του Στέφανου Τσιτσιπά στα προημιτελικά του European Open αποκλειστικά στην COSMOTE TV
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών "COSMOTESPORT 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/ 6HD/7HD/8HD" (το χρονικό διάστημα "29 Οκτωβρίου - 04 Νοεμβρίου"...
Nicolas A.
Η «μάχη» του Στέφανου Τσιτσιπά στα προημιτελικά του
European Open αποκλειστικά στην COSMOTE TV
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς, συνεχίζει την πορεία του στο
τουρνουά της ΑΤΡ World Tour 250 της Αμβέρσας και αντιμετωπίζει σήμερα
(Παρασκευή 20/10, 20.00) στα προημιτελικά, το
Νο10 στο ταμπλό Νταβίντ Γκοφέν. Οι συνδρομητές της COSMOTE TV, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν τον
αγώνα ζωντανά, αποκλειστικά και σε HD, μέσα από το COSMOTE SPORT 6HD.
Ο 19χρονος Έλληνας πρωταθλητής βρίσκεται πλέον στο
Νο108 της παγκόσμιας κατάταξης, έχοντας σημειώσει σημαντικές νίκες. Στο
Shanghai Masters πανηγύρισε την πρώτη του νίκη σε κυρίως ταμπλό τουρνουά που
ανήκει στη λίστα των ΑΤΡ 1000, ενώ στο ATP 250 Antwerp Open έκανε ένα ακόμα
βήμα, καθώς εξασφάλισε την πρόκρισή του στον πρώτο προημιτελικό της καριέρας
του, στην κατηγορία των ανδρών.
Στο πλαίσιο των "8" του τουρνουά της Αμβέρσας,
εκτός από τον αγώνα του Στέφανου Τσιτσιπά, οι φίλοι του τένις, θα βρουν στο
COSMOTE SPORT 6HD και τους άλλους 3 προημιτελικούς: το παιχνίδι του Πορτογάλου
Ζοάο Σόουζα (Νο61) με τον Βέλγο Ρούμπεν Μπέμελμανς (Ν9ο98), του Γάλλου Ζουλιέν
Μπενετό (Νο93) με τον συμπατριώτη του, Τζο Ουιλφρέντ Τσονγκά (Νο17), αλλά και
του Αργεντίνου Ντιέγκο Σβάρτσμαν (Νο26), με τον Ισπανό Νταβίντ Φερέρ (Νο31).
·
20/10 22:00 CS6HD LIVE Αλλαγή σπίκερ στον
αγώνα τένις ATP 250 Antwerp Open
·
29/10 13:00 & 18:00 CS7HD
LIVE Προσθήκη της 5ης
αγωνιστικής της Lega Basket Serie A
·
30/10 19:00 CS4HD LIVE Προσθήκη του αγώνα
Παναθηναϊκός Superfoods-Προμηθέας Πάτρας, Stoiximan.gr Basket League, 4η
αγωνιστική
·
31/10 & 01/11 LIVE Προσθήκη
των αγώνων της 4ης αγωνιστικής της Φάσης των Ομίλων του UEFA Champions League
·
02/11 & 03/11 LIVE Προσθήκη των
αγώνων της 4ης αγωνιστικής της Φάσης των Ομίλων του UEFA Europa League
·
03/11 έως 06/11 CS1HD & CS2HD LIVE Προσθήκη της 11ης αγωνιστικής της LaLiga
Santander
·
04/11 & 05/11 CS8HD LIVE Προσθήκη της 11ης αγωνιστικής
της Liga NOS
COSMOTESPORT Highlights "29 Οκτωβρίου - 04 Νοεμβρίου"…
Κυριακή 29.10.17
COSMOTEsport1HD
11.00 Γουότφορντ-Στόουκ,
Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική (Μ)
15.30 Μπράιτον-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου,
10η Αγωνιστική (Ζ)
18.00 Λέστερ-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η
Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Τορίνο-Κάλιαρι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTEsport2HD
13.00 Χετάφε-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου,
10η Αγωνιστική (Ζ)
17.15 Χιρόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου,
10η Αγωνιστική (Ζ)
19.30 Έιμπαρ-Λεβάντε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η
Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Μάλαγα-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η
Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Σαμπντόρια-Κιέβο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Μ)
COSMOTEsport3HD
12.30 Λεβερκούζεν-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου,
10η Αγωνιστική (Μ)
14.30 Ντούισμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας, 12η Αγωνιστική (Ζ)
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική (Ζ)
19.00 Στουτγκάρδη-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική (Ζ)
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)
COSMOTEsport4HD
12.50 NBA
Daily
13.30 Μπαρτσελόνα-Μούρθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 6η
Αγωνιστική (Ζ)
16.00 Γαλατάσαραϊ-Φενέρμπαχτσε, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ,
4η Αγωνιστική (Ζ)
22.30 Indiana
Pacers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Ζ)
COSMOTEsport5HD
03.35 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm
Up (Ζ)
04.05 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm
Up (Ζ)
04.35 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm
Up (Ζ)
05.45 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας (Ζ)
07.05 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας (Ζ)
08.30 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας (Ζ)
14.00 WRCΜεγάληΒρετανία, SS21 Brenig 2 Power Stage, Αγώνας (Ζ)
16.00 Νάπολι-Σασουόλο, Ιταλικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η Αγωνιστική (Ζ)
19.00 Εκπομπή“Grand Prix” (Ζ)
20.45 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, Αγώνας (Ζ)
COSMOTEsport6HD
16.00 ATP
500 Swiss Indoor Basel, Τελικός(Ζ)
19.30 Βαλένθια-Γκραν Κανάρια, Ισπανικό
Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 6η Αγωνιστική (Ζ)
21.30 ATP
500 Erste Bank Open Vienna, Τελικός(Μ)
23.45 ATP
500 Swiss Indoor Basel, Τελικός(Μ)
COSMOTEsport7HD
11.00 WRCΜεγάληΒρετανία, SS18 Brenig 1, Αγώνας (Ζ)
15.00 ATP
500 Erste Bank Open Vienna, Τελικός (Ζ)
21.00 NASCAR
Cup Series, Martinsville First Data 500, Αγώνας (Ζ)
COSMOTEsport8HD
13.30 Μπενεβέντο-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Ζ)
16.00 Κροτόνε-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Ζ)
19.30 Μόντσα-Καλάμπρια Βαλέντια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ, 4η
Αγωνιστική (Ζ)
Δευτέρα30.10.17
COSMOTEsport1HD
13.30 Κρίσταλ Πάλας-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική (Μ)
15.45 Γουέστ Μπρομ-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Best
Match of the Week (M)
22.00 Μπέρνλι-Νιούκαστλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η
Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTEsport2HD
13.30 Σπαλ-Τζένοα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Μ)
15.45 Ουντινέζε-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Μ)
19.00 Best
Match of the Week (Μ)
22.00 Εσπανιόλ-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η
Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTEsport3HD
15.50 Στουτγκάρδη-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική (Μ)
18.00 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική,
Στιγμιότυπα (Μ)
19.00 BestMatchoftheWeek
(Μ)
22.30 Εκπομπή“SPORTSHOW” (Ζ)
COSMOTEsport4HD
01.00 Cleveland
Cavaliers-New York Knicks, NBA Regular Season (Ζ)
13.00 NBA
Daily
13.55 New
Orleans Pelicans-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Μ)
16.30 Indiana
Pacers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Μ)
COSMOTEsport5HD
13.05 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, Αγώνας (Μ)
18.50 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας (Μ)
20.45 WRCΜεγάληΒρετανία, Ανασκόπηση (Μ)
22.00 Λας Πάλμας-Ντεπορτίβο λα
Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTEsport6HD
07.15 ATP 500 Erste Bank
Open Vienna, Τελικός(Μ)
09.30 ATP 500 Swiss Indoor
Basel, Τελικός(Μ)
12.00 ATP Masters 1000 Rolex
Paris, Κυρίωςταμπλό (Ζ)
23.30 Εκπομπή “Topspin”
COSMOTEsport7HD
21.45 ΕλλάςΒερόνα-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTEsport8HD
21.30 Μπόχουμ-ΦορτούναΝτίσελντορφ, ΓερμανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’
Κατηγορίας, 12η Αγωνιστική (Ζ)
Τρίτη31.10.17
COSMOTEsport1HD
15.45 Μπόρνμουθ-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η
Αγωνιστική (Μ)
18.00 Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η
Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
19.00 Μπαρτσελόνα-Ολυμπιακός, UEFAChampionsLeague, Φάση Ομίλων (Μ)
21.45 Εκπομπή “UEFAChampionsLeague Λεπτό προς Λεπτό” (Ζ)
COSMOTEsport2HD
18.55 ΙσπανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η
Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
20.00 Εκπομπή “UEFAChampionsLeagueShow” (Ζ)
21.45 Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα, UEFAChampionsLeague, Φάση Ομίλων (Ζ)
23.45 Εκπομπή “UEFAChampionsLeagueShow” (Ζ)
COSMOTEsport3HD
15.45 Μπενφίκα-Φεϊρένσε, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου,
10η Αγωνιστική (Μ)
19.30 Μπάγερν Μονάχου-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική (Μ)
21.45 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
23.45 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων (Μ)
COSMOTEsport4HD
01.30
Boston Celtics-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Ζ)
13.00 NBA
Daily
20.00 Εκπομπή “PicknRoll”
21.45 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
COSMOTEsport5HD
17.40 WRCΜεγάληΒρετανία, Ανασκόπηση (Μ)
18.55 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, Αγώνας (Μ)
21.45 UEFAChampionsLeague, ΦάσηΟμίλων (Ζ)
23.45 NASCAR Cup Series, Martinsville First Data
500, Στιγμιότυπα (Μ)
COSMOTEsport6HD
10.15 Εκπομπή “Topspin” (Μ)
12.00 ATP Masters 1000 Rolex
Paris, Κυρίωςταμπλό (Ζ)
21.45 UEFAChampionsLeague, ΦάσηΟμίλων (Ζ)
COSMOTEsport7HD
18.00 Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα, UEFAYouthLeague, ΦάσηΟμίλων (Ζ)
21.45
UEFAChampionsLeague, ΦάσηΟμίλων (Ζ)
COSMOTEsport8HD
21.45
UEFAChampionsLeague, ΦάσηΟμίλων (Ζ)
Τετάρτη01.11.17
COSMOTEsport1HD
15.45
UEFAChampionsLeague, ΦάσηΟμίλων (M)
18.00
UEFAChampionsLeague, ΦάσηΟμίλων, Στιγμιότυπα (M)
19.00 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
21.45 Εκπομπή “UEFAChampionsLeagueΛεπτόπροςΛεπτό” (Ζ)
COSMOTEsport2HD
19.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (M)
20.00 Εκπομπή “UEFAChampionsLeagueShow” (Ζ)
21.45
UEFAChampionsLeague, ΦάσηΟμίλων (Ζ)
23.45 Εκπομπή “UEFAChampionsLeagueShow” (Ζ)
COSMOTEsport3HD
15.45 Μποαβίστα-Πόρτο, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική (Μ)
19.30 Ανόβερο-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου,
10η Αγωνιστική (Μ)
21.45 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
23.45 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων (Μ)
COSMOTEsport4HD
02.00 Milwaukee
Bucks-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (Ζ)
13.00 NBADaily
17.35 Milwaukee
Bucks-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (Μ)
21.45 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
COSMOTEsport5HD
19.10 IDEMITSU Asia Talent Cup, MotoGP Grand Prix of
Malaysia, 1οςΑγώνας (Μ)
20.20 IDEMITSU Asia Talent Cup, MotoGP Grand Prix of
Malaysia, 2οςΑγώνας (Μ)
21.45 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
23.45 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Στιγμιότυπα (Μ)
COSMOTEsport6HD
12.00 ATP Masters 1000 Rolex
Paris, Κυρίωςταμπλό (Ζ)
21.45 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
23.45 ATP 500 Swiss Indoors
Basel, Στιγμιότυπα (Μ)
COSMOTEsport7HD
21.45 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
COSMOTEsport8HD
21.45 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
Πέμπτη02.11.17
COSMOTEsport1HD
13.30 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων (Μ)
15.45 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων (Μ)
19.00 UEFAChampionsLeague,
ΦάσηΟμίλων, Στιγμιότυπα (Μ)
20.00 Εκπομπή “UEFAEuropaLeagueΛεπτόπροςΛεπτό” (Ζ)
COSMOTEsport2HD
18.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
18.30 Εκπομπή “UEFAEuropaLeagueShow” (Ζ)
20.00 ΑΕΚ-Μίλαν, UEFAEuropaLeague, ΦάσηΟμίλων (Ζ)
22.05 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
COSMOTEsport3HD
15.45 Ρίο Άβε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική (Μ)
17.55 Ντοκιμαντέρ: ESPN 30 for 30: Bad Boys (Μ)
20.00 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
22.05 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
COSMOTEsport4HD
01.30 Miami
Heat-Chicago Bulls, NBA Regular Season (Ζ)
13.20 NBADaily
20.00 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
22.05 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
COSMOTEsport5HD
14.10 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Στιγμιότυπα (Μ)
15.30 NASCAR Cup Series, Martinsville First Data
500, Αγώνας (Μ)
20.00 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
22.05 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
COSMOTEsport6HD
12.00 ATP Masters 1000 Rolex
Paris, Κυρίωςταμπλό (Ζ)
20.00 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
22.05 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
COSMOTEsport7HD
20.00 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
22.05 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
COSMOTEsport8HD
20.00 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
22.05 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Ζ)
Παρασκευή03.11.17
COSMOTEsport1HD
15.45 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Μ)
18.30 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Μ)
20.25 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η
Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
21.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTEsport2HD
15.45 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Μ)
18.55 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Μ)
20.50 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η
Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
22.00 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTEsport3HD
11.15 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Μ)
13.30 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Μ)
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)
21.30 UEFAEuropaLeague,
ΦάσηΟμίλων (Μ)
COSMOTEsport4HD
02.00 San Antonio
Spurs-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Ζ)
12.45NBA
Daily
18.40 Εκπομπή “PicknRoll” (Μ)
21.25 San
Antonio Spurs-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Μ)
COSMOTEsport5HD
16.40 NASCAR
Cup Series, Martinsville First Data 500, Στιγμιότυπα(Μ)
15.55Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας(Μ)
19.30Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας(Μ)
21.05MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας (Μ)
COSMOTEsport6HD
15.00 ATP Masters 1000 Rolex
Paris, Προημιτελικός (Ζ)
17.00 ATP Masters 1000 Rolex
Paris, Προημιτελικός (Ζ)
20.30 ATP Masters 1000 Rolex
Paris, Προημιτελικός (Ζ)
22.30 ATP Masters 1000 Rolex
Paris, Προημιτελικός (Ζ)
COSMOTEsport7HD
19.30 Καϊζερσλάουτερν-Μπόχουμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
Β’ Κατηγορίας, 13η Αγωνιστική (Ζ)
Σάββατο04.11.17
COSMOTEsport1HD
14.30 Στόουκ-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Ζ)
17.15 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Ζ)
19.30 Γουέστ Χαμ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου,
11η Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Τζένοα-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η
Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTEsport2HD
14.00 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Ζ)
16.30 Λειψία-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Ζ)
19.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTEsport3HD
14.00 Μπράουνσβαϊγκ-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας, 13η Αγωνιστική (Ζ)
16.30 Φράιμπουργκ-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου,
11η Αγωνιστική (Ζ)
19.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 11η Αγωνιστική (Ζ)
21.30 Νιούκαστλ-Μπόρνμουθ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου,
11η Αγωνιστική (Μ)
COSMOTEsport4HD
01.00 Washington
Wizards-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Ζ)
12.00 Μπεσίκτας-Νταρουσάφακα, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 5η
Αγωνιστική (Ζ)
14.00 NBADaily
21.30 Los
Angeles Clippers-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season (Ζ)
COSMOTEsport5HD
13.45 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας (Μ)
16.30 Άουγκσμπουργκ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η Αγωνιστική (Ζ)
19.15 Εκπομπή“Grand Prix” (Μ)
21.15 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, Αγώνας (Μ)
COSMOTEsport6HD
15.00 ATP Masters 1000 Rolex
Paris, 1οςΗμιτελικός (Ζ)
17.30 ATP Masters 1000 Rolex
Paris, 2οςΗμιτελικός (Ζ)
21.15 ATP Masters 1000 Rolex
Paris, Ημιτελικοί (Μ)
COSMOTEsport7HD
16.30 Γκλάντμπαχ-Μάιντς, ΓερμανικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου, 11ηΑγωνιστική
(Ζ)
19.00 Μπολόνια-Κροτόνε, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου, 12ηΑγωνιστική
(Ζ)
22.00 Σαουθάμπτον-Μπέρνλι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Μ)
COSMOTEsport8HD
16.30 Αμβούργο-Στουτγκάρδη, ΓερμανικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου,
11ηΑγωνιστική (Ζ)
22.30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου,
11η Αγωνιστική (Ζ)