Extra COSMOTESPORT Highlights "21 Οκτωβρίου - 06 Νοεμβρίου", αποκλειστικά μέσω της COSMOTE TV…
...
...
Extra COSMOTESPORT Highlights "21 Οκτωβρίου - 06 Νοεμβρίου"…
Σάββατο 21.10.17
01.55 Moto3 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE
SPORT5HD
02.00 Milwaukee Bucks-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
02.50 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE
SPORT5HD
03.50 Moto2 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE
SPORT5HD
05.30 Moto3 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE
SPORT5HD
06.25 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE
SPORT5HD
07.05 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
08.00 Moto2 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE
SPORT5HD
14.00 Λεβάντε-Χετάφε, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
14.00 Μπράουνσβαϊγκ-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT3HD
14.30 Τσέλσι-Γουότφορντ, Premier League, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT1HD
15.00 ΑTP 250 Antwerp Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Γκλάντμπαχ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT7HD
16.30 Λειψία-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.00 Χάντερσφιλντ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 ΑTP 250 Antwerp Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.15 Μπέτις-Αλαβές, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.50 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Σαμπντόρια-Κροτόνε, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 Σαουθάμπτον-Γουέστ Μπρομ, Premier League,
9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT1HD
19.30 Βαλένθια-Σεβίλη, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
19.30 Αμβούργο-Μπάγερν Μονάχου,
Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.00 ΑTP 250 Kremlin Cup, 1ος Ημιτελικός REC COSMOTE
SPORT6HD (21.10 15:30)
21.30 Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι, Premier League,
9η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (21.10 17:00)
21.45 Νάπολι-Ίντερ, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT1HD
21.45 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Βενέτσια-Κρεμόνα, Lega Basket Serie A, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Πόρτο-Πάσος Φερέιρα, Liga NOS,
9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.00 ΑTP 250 Kremlin Cup, 2ος Ημιτελικός REC COSMOTE
SPORT6HD (21.10 17:30)
23.45 Σουόνσι-Λέστερ, Premier League, 9η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.10 17:00)
23.50 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
Stoiximan.gr Basket League, 3η αγωνιστική (ΑΕΚ-Ρέθυμνο Cretan
Kings)
Κυριακή 22.10.17
02.35 Moto3 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
03.00 Memphis Grizzlies-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
03.05 Moto2 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
03.35 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
04.45 Moto3 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
06.05 Moto2 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
07.30 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.00 Άουγκσμπουργκ-Ανόβερο, Bundesliga, 9η αγωνιστική REC COSMOTE
SPORT3HD (21.10 16:30)
11.00 Νιούκαστλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier
League, 9η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.10 17:00)
13.00 Βιγιαρεάλ-Λας Πάλμας, LaLiga
Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.00 Πιστόια-Αβελίνο, Lega Basket Serie A, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT8HD
13.30 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.30 Μέλσουνγκεν-Μαγδεμβούργο, Bundesliga Χάντμπολ, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.30 Κιέβο-Ελλάς Βερόνα, Serie A
TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.30 Κολονία-Βέρντερ Βρέμης,
Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT3HD
15.30 Έβερτον-Άρσεναλ, Premier League, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT1HD
16.00 Τορίνο-Ρόμα, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT5HD
16.00 Μίλαν-Τζένοα, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT7HD
16.00 Μπενεβέντο-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT8HD
16.30 Φράιμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου,
Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.00 ΑTP 250 Antwerp Open, Τελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
17.15 Θέλτα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga
Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.00 Τότεναμ-Λίβερπουλ, Premier League, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT1HD
19.00 Βόλφσμπουργκ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Ουντινέζε-Γιουβέντους, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT7HD
19.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 5η αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Λεγανές-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
20.00 Άβες-Μπενφίκα, Liga NOS, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT1HD
20.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE
SPORT5HD
20.00 ΑTP 250 Kremlin Cup, Τελικός REC COSMOTE SPORT6HD (22.10 16:00)
21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Έιμπαρ, LaLiga
Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Λάτσιο-Κάλιαρι, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT7HD
22.00 NASCAR Cup Series, Kansas Hollywood Casino 400 LIVE COSMOTE
SPORT8HD
22.15 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάβες, Liga
NOS, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE
SPORT3HD
22.30 Brooklyn Nets-Atlanta Hawks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT4HD
22.30 Πάντοβα-Τρεντίνο, SuperLega UnipolSai, 2η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT6HD (22.10 19:00)
23.45 Αταλάντα-Μπολόνια, Serie A TIM, 9η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (22.10 16:00)
Stoiximan.gr Basket League, 3η
αγωνιστική (Ολυμπιακός-Τρίκαλα BC Aries)
Δευτέρα 23.10.17
02.00 Oklahoma City Thunder-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season
LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.00 Σπαλ-Σασουόλο, Serie A TIM, 9η αγωνιστική REC COSMOTE
SPORT2HD (22.10 16:00)
17.00 Στόουκ-Μπόρνμουθ, Premier League, 9η αγωνιστική REC COSMOTE
SPORT1HD (21.10 17:00)
18.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT7HD
19.00 Εκπομπή "TOPSPIN" COSMOTE
SPORT6HD
19.00 Εσκισεχίρ-Αναντολού Εφές, TBF
Basketball Super League, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
20.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT7HD
21.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Εσπανιόλ, LaLiga
Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30 Σαντχάουζεν-Σαν Πάουλι,
Bundesliga 2, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Χιρόνα, LaLiga
Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE
SPORT3HD
Τρίτη 24.10.17
03.30 Dallas Mavericks-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
15.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιγιάλειος ΓΣ 1927, Κύπελλο
Ελλάδας, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.00 ΑΟ Κασσιόπη-ΑΕ Σπάρτη, Κύπελλο Ελλάδας, Φάση
Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
17.15 Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναθηναϊκός ΑΟ, Κύπελλο
Ελλάδας, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.15 Λεβαδειακός ΑΠΟ-Αιγινιακός, Κύπελλο Ελλάδας,
Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
18.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
18.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT7HD
19.30 Λαμία 1964-Καλλιθέα ΓΣ, Κύπελλο Ελλάδας, Φάση
Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 Εκπομπή "PICK & ROLL" COSMOTE
SPORT4HD
20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
20.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT7HD
21.45 Ίντερ-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
Τετάρτη 25.10.17
02.30 Boston Celtics-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
15.00 Νέος Αχαρναϊκός-Ολυμπιακός ΣΦΠ, Κύπελλο
Ελλάδας, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.00 Εργοτέλης ΓΣ-Ξάνθη ΑΟ, Κύπελλο Ελλάδας, Φάση
Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
17.15 Άρης-Πανιώνιος, Κύπελλο Ελλάδας, Φάση Ομίλων,
2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.15 Παναιτωλικός-Πανσερραϊκός ΜΓΣ 1964, Κύπελλο
Ελλάδας, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.15 ΑΕΛ-Παναχαϊκή ΓΕ, Κύπελλο Ελλάδας, Φάση
Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
18.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
18.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT7HD
19.30 Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδας, Φάση
Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Αταλάντα-Ελλάς
Βερόνα, Serie A TIM, 10η
αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
20.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT7HD
21.45 Γιουβέντους-Σπαλ, Serie A TIM, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Τζένοα-Νάπολι, Serie A TIM, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
21.45 Ρόμα-Κροτόνε, Serie A TIM, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT3HD
21.45 Κιέβο-Μίλαν, Serie A TIM, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT5HD
21.45 Μπολόνια-Λάτσιο, Serie A TIM, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
23.45 Φιορεντίνα-Τορίνο, Serie A TIM, 10η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (25.10 21:45)
Πέμπτη 26.10.17
03.00 Oklahoma City Thunder-Indiana Pacers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.00 Κάλιαρι-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 10η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (25.10 21:45)
15.00 ΑΟ Τρίκαλα-Ατρόμητος Αθηνών 1923, Κύπελλο
Ελλάδας, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.00 Σασουόλο-Ουντινέζε,
Serie A TIM, 10η
αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (25.10
21:45)
15.00 Αστέρας Τρίπολης ΑΓΣ-Κισσαμικός ΜΓΣ, Κύπελλο
Ελλάδας, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
17.15 ΟΦΗ-Πλατανιάς ΑΟ, Κύπελλο Ελλάδας, Φάση
Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
18.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
18.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT7HD
19.30 Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ, Κύπελλο Ελλάδας, Φάση
Ομίλων, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
20.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT7HD
21.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου” LIVE COSMOTE
SPORT3HD
21.30 Μιλάνο-Τσιβιτανόβα, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
Παρασκευή 27.10.17
03.00 Milwaukee Bucks-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
03.55 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
04.50 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
05.50 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
08.05 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
09.00 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.00 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
16.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
18.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE
SPORT3HD
19.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ίνγκολσταντ, Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
20.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.00 Μπενφίκα-Φεϊρένσε, Liga NOS, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Μάιντς-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT3HD
21.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
23.00 Ρίο Άβε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga
NOS, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
Σάββατο 28.10.17
03.00 Minnesota Timberwolves-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season
LIVE COSMOTE SPORT4HD
03.55 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
04.50 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
05.50 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
07.30 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
08.25 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
09.05 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.00 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Αλαβές-Βαλένθια, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική
LIVE COSMOTE
SPORT2HD
14.00 Ντάρμσταντ-Κίελο, Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τότεναμ, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.30 ATP 500 Swiss Indoor Basel, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
16.30 Ανόβερο-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT3HD
16.30 Χόφενχαϊμ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT4HD
16.30 Χέρτα Βερολίνου-Αμβούργο,
Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.00 Λίβερπουλ-Χάντερσφιλντ, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.15 Σεβίλη-Λεγανές, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική
LIVE COSMOTE
SPORT2HD
17.30 ATP 500 Swiss Indoor Basel, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
17.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Μίλαν-Γιουβέντους, Serie A TIM, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.30 Μπόρνμουθ-Τσέλσι, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT1HD
19.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ,
LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
19.30 Μπάγερν
Μονάχου-Λειψία, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30 Γουέστ Μπρομ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier
League, 10η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (28.10 17:00)
21.45 Ρόμα-Μπολόνια, Serie A TIM, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT1HD
21.45 Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα,
LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
22.00 Άρσεναλ-Σουόνσι, Premier League, 10η αγωνιστική REC COSMOTE
SPORT7HD (28.10 17:00)
22.30 Μποαβίστα-Πόρτο, Liga NOS, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT8HD
23.30 Σάλκε-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 10η αγωνιστική REC COSMOTE
SPORT3HD (28.10 16:30)
Κυριακή 29.10.17
02.00 New Orleans Pelicans-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
03.35 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
04.05 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
04.35 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
05.45 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
07.05 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
08.30 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.00 Γουότφορντ-Στόουκ, Premier League, 10η αγωνιστική REC COSMOTE
SPORT1HD (28.10 17:00)
11.00 WRC Μεγάλη Βρετανία, SS18
Brenig 1, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.30 Λεβερκούζεν-Κολονία, Bundesliga, 10η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (28.10 16:30)
13.00 Χετάφε-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.30 Μπαρτσελόνα-Μούρθια, ACB Liga Endesa, 6η αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.30 Μπενεβέντο-Λάτσιο, Serie A TIM, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.00 WRC Μεγάλη Βρετανία, SS21
Brenig 2 Power Stage, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Ντούισμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου,
Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
15.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Τελικός LIVE COSMOTE
SPORT7HD
15.30 Μπράιτον-Σαουθάμπτον, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.00 Γαλατάσαραϊ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT4HD
16.00 Νάπολι-Σασουόλο, Serie A TIM, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Τελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
16.00 Κροτόνε-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.15 Χιρόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.00 Λέστερ-Έβερτον, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT1HD
19.00 Στουτγκάρδη-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE
SPORT5HD
19.30 Έιμπαρ-Λεβάντε, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική
LIVE COSMOTE
SPORT2HD
19.30 Βαλένθια-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 6η αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Μόντσα-Καλάμπρια Βαλέντια, SuperLega
UnipolSai Βόλεϊ, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.45 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, Αγώνας LIVE COSMOTE
SPORT5HD
21.00 NASCAR Cup Series, Martinsville First Data 500, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Τορίνο-Κάλιαρι, Serie A TIM, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT1HD
21.45 Μάλαγα-Θέλτα, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE
SPORT3HD
22.30 Indiana Pacers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
23.45 Σαμπντόρια-Κιέβο, Serie A TIM, 11η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (29.10 16:00)
Δευτέρα 30.10.17
01.00 Cleveland Cavaliers-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
13.30 Σπαλ-Τζένοα, Serie A TIM, 11η αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT2HD (29.10 16:00)
13.30 Κρίσταλ Πάλας-Γουέστ Χαμ, Premier League, 10η αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT1HD (28.10 17:00)
15.45 Ουντινέζε-Αταλάντα, Serie A TIM, 11η αγωνιστική
REC COSMOTE
SPORT2HD (29.10 16:00)
21.30 Μπόχουμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ,
Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Ελλάς Βερόνα-Ίντερ, Serie A
TIM, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Μπέρνλι-Νιούκαστλ, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Εσπανιόλ-Μπέτις, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική
LIVE COSMOTE
SPORT2HD
22.00 Λας Πάλμας-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική
LIVE COSMOTE
SPORT5HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
23.30 Εκπομπή "TOPSPIN" COSMOTE SPORT6HD
Stoiximan.gr Basket League, 4η αγωνιστική (Παναθηναϊκός Superfoods-Προμηθέας Πάτρας)
Δευτέρα 30.10.17
01.00 Cleveland Cavaliers-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
13.30 Σπαλ-Τζένοα, Serie A TIM, 11η αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT2HD (29.10 16:00)
13.30 Κρίσταλ Πάλας-Γουέστ Χαμ, Premier League, 10η αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT1HD (28.10 17:00)
15.45 Ουντινέζε-Αταλάντα, Serie A TIM, 11η αγωνιστική
REC COSMOTE
SPORT2HD (29.10 16:00)
21.30 Μπόχουμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ,
Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Ελλάς Βερόνα-Ίντερ, Serie A
TIM, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Μπέρνλι-Νιούκαστλ, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Εσπανιόλ-Μπέτις, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική
LIVE COSMOTE
SPORT2HD
22.00 Λας Πάλμας-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική
LIVE COSMOTE
SPORT5HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
23.30 Εκπομπή "TOPSPIN" COSMOTE SPORT6HD
Stoiximan.gr Basket League, 4η αγωνιστική (Παναθηναϊκός Superfoods-Προμηθέας Πάτρας)
Τρίτη 31.10.17
01.30 Boston Celtics-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE
SPORT6HD
18.00 Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα, UEFA Youth League, 4η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.00 Εκπομπή "PICK & ROLL" COSMOTE SPORT4HD
21.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
23.45
Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
UEFA Champions League, Φάση
Ομίλων, 4η Αγωνιστική
Νοέμβριος
Τετάρτη 01.11.17
02.00 Milwaukee Bucks-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.10 IDEMITSU Asia Talent Cup MotoGP Grand Prix of Malaysia, 1ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (28.10 11:20)
20.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.20 IDEMITSU Asia Talent Cup MotoGP Grand Prix of Malaysia, 2ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (29.10 11:20)
21.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
23.45
Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
UEFA Champions League, Φάση
Ομίλων, 4η Αγωνιστική
Πέμπτη 02.11.17
01.30 Miami Heat-Chicago Bulls, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE
SPORT1HD
20.00 ΑΕΚ-Μίλαν, UEFA Europa
League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE
SPORT2HD
UEFA Europa League, Φάση
Ομίλων, 4η αγωνιστική
Παρασκευή 03.11.17
00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
02.00 San Antonio Spurs-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
15.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Καϊζερσλάουτερν-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT7HD
20.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
21.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βέρντερ Βρέμης,
Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
LaLiga Santander, 11η αγωνιστική
Σάββατο 04.11.17
01.00 Washington Wizards-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 Μπεσίκτας-Νταρουσάφακα, TBF Basketball Super League, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
14.00 Μπράουνσβαϊγκ-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.30 Στόουκ Σίτι-Λέστερ, Premier
League, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Λειψία-Ανόβερο, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.30 Φράιμπουργκ-Σάλκε, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Άουγκσμπουργκ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Γκλάντμπαχ-Μάιντς, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Αμβούργο-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Μπολόνια-Κροτόνε, Serie A TIM, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Γουέστ Χαμ-Λίβερπουλ, Premier
League, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου,
Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT3HD
21.30 Νιούκαστλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 11η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (04.11 17:00)
21.30 Los Angeles Clippers-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.45 Τζένοα-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Σαουθάμπτον-Μπέρνλι, Premier League, 11η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (04.11
17:00)
LaLiga Santander, 11η
αγωνιστική
Liga NOS, 11η
αγωνιστική
Κυριακή 05.11.17
12.00
Χάντερσφιλντ-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 11η
αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (04.11
17:00)
13.30
Ανόβερο-Γκέπινγκεν, Bundesliga Χάντμπολ, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.30 Ίντερ-Τορίνο, Serie A TIM, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.00 Τότεναμ-Κρίσταλ Πάλας, Premier
League, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 Γκραν Κανάρια-Φουενλαμπράδα, ACB Liga Endesa, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χάιντενχαϊμ, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.00 Φιορεντίνα-Ρόμα, Serie A TIM, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.00 Γιουβέντους-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Τελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
16.00 Κιέβο-Νάπολι, Serie A TIM, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 Λάτσιο-Ουντινέζε, Serie A TIM, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.15 Μάντσεστερ Σίτι-Άρσεναλ, Premier
League, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Κολονία-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
18.15 Πικ Ζέγκεντ-Ράιν Νέκαρ, VELUX
EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT5HD
18.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Βόλφσμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga,
11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.15 Μόντενα-Τσιβιτανόβα, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 Μάλαγα-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 NASCAR Cup Series, Texas AAA 500 LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Σασουόλο-Μίλαν, Serie A TIM, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE
SPORT3HD
22.30 Los Angeles Clippers-Miami Heat, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
23.45 Αταλάντα-Σπαλ, Serie A TIM, 12η αγωνιστική REC COSMOTE
SPORT2HD (05.11 19:00)
LaLiga Santander, 11η αγωνιστική
Lega Basket Serie A, 6η αγωνιστική
Liga NOS, 11η αγωνιστική
Δευτέρα 06.11.17
01.00 Toronto Raptors-Washington Wizards, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.30 Σουόνσι-Μπράιτον, Premier League, 11η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (04.11
17:00)
13.30 Κάλιαρι- Ελλάς Βερόνα, Serie A
TIM, 12η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (05.11
16:00)
15.45 Έβερτον-Γουότφορντ, Premier League, 11η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (05.11
18:30)
20.00 Εκπομπή "TOPSPIN" COSMOTE
SPORT6HD
21.30 Νυρεμβέργη-Ίνγκολσταντ, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE
SPORT3HD
LaLiga Santander, 11η αγωνιστική